Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

24. januára 2012

Pri zrážke s vlakom zahynulo päť splašených koníPri zrážke s osobným vlakom Košice – Humenné zahynulo päť koní. Nehoda sa stala dnes ráno medzi obcami Pusté Čemerné a Voľa v okrese Michalovce. Ako informoval dôstojník ...Zdieľať
cesi sa pokusaju o navrat konov do MICHALOVCE 24. januára (WEBNOVINY) – Pri zrážke s osobným vlakom Košice – Humenné zahynulo päť koní. Nehoda sa stala dnes ráno medzi obcami Pusté Čemerné a Voľa v okrese Michalovce.


Ako informoval dôstojník operačného strediska michalovských hasičov Peter Nízky, nehoda sa stala po štvrtej hodine a hasičov na pomoc volala železničná polícia o päť minút trištvrte na päť.

„Pravdepodobne pre skrat na elektrickej ohrade sa splašilo a ušlo päť koní. Vbehli rovno pod vlak a zahynuli. Vlak nebol schopný ďalšej jazdy a museli ho odtiahnuť,“ informoval Nízky.

Doložil, že nevedia, kto je majiteľ koní. Hasiči museli zdevastované telá koní vyťahovať spod vlaku. Podľa odhadov majiteľovi vznikla škoda okolo 6000 eur, možno aj viac, ak išlo o trénované jazdecké kone. Aká škoda vznikla na vlaku zatiaľ nie je známe. Príčiny nešťastia vyšetruje železničná polícia.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dzurindovi by sa nepáčilo, keby jeho hlas skončil v Smere
<< predchádzajúci článok
Ministri financií Eurozóny nechcú výmenu gréckych dlhopisov

Pri zrážke s vlakom zahynulo päť splašených koní - diskusné fórum čitateľov