Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

14. marca 2018

Projekt Ženy 21. storočia dá návod na zmysluplnejší životIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP/Markus Schreiber
 
Trnava 14. marca (TASR) – Program špeciálne pripravený pre ženy, v závere ktorého budú vedieť, ako sa v 21. storočí nezblázniť, pripravilo mesto Trnava. Vo štvrtok 15. marca a v piatok 16. marca sa uskutoční kombinácia prednášky o psychohygiene modernej ženy s hodinou tanca v latino rytmoch.


Projekt Ženy 21. storočia je, ako uviedla pre TASR jeho garantka Aneta Holešová z kancelárie Zdravé mesto Trnava, darčekom k tohtoročnému Medzinárodnému dňu žien. "Čoraz viac sú dnešné ženy pod tlakom na každom fronte – v práci, rodine, domácnosti je od nich očakávaný dvestopercentný výkon. Preto ich je veľa vyčerpaných a vyhoretých," uviedla Holešová. Oslovila preto lektorky proces orientovanej psychológie Brigid Trimajovú a Janu Kašákovú a od nich sa na prednáške účastníčky dozvedia, aké sú kreatívne prístupy v psychohygiene modernej ženy.

Pre odreagovanie a načerpanie pozitívnych emócií oslovila tanečné štúdio Alegria, kde sa aj lekcie v piatok o 17.30 a 19. hodine uskutočnia. "Záujem je nad očakávanie, tanečné hodiny sú plne obsadené, na prednášku v kultúrnom centre Malý Berlín potvrdilo účasť okolo päťdesiat Trnavčaniek. Primárne sme projekt postavili na vekovú kategóriu 20 až 40 rokov, ale tešíme sa aj starším účastníčkam," dodala Holešová.

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najšťastnejší ľudia sú Fíni: Ako skončili Slováci?
<< predchádzajúci článok
Divadlo Alexandra Duchnoviča uvedie v premiére Čechovovu Izbu č. 6