29. mája 2007

Prvý finálový duel pre Anaheim, Meszároš s asistenciou

V prvom finálovom zápase Stanleyho pohára v hokeji zvíťazil Anaheim Ducks nad Ottawou Senators 3:2. Prvý gól strelili už v 2. min hostia, Fischerovi naň nahrával slovenský obranca Andrej ...

ANAHEIM 29. mája (WEBNOVINY) - V prvom finálovom zápase Stanleyho pohára v hokeji zvíťazil Anaheim Ducks nad Ottawou Senators 3:2. Prvý gól strelili už v 2. min hostia, Fischerovi naň nahrával slovenský obranca Andrej Meszároš. V polovici prvej tretiny domáci McDonaldom vyrovnali. Hokejisti kanadského klubu v druhej tretine opäť strhli vedenie na svoju stranu, keď do čierneho namieril Redden. Záverečné dejstvo však bolo v rukách "káčerov". O ich prevahe svedčí aj pomer striel na bránku 14:7 v ich prospech. Nakoniec dvoma gólmi, ktorých autormi boli Getzlaf a Moen, obrátili výsledok vo svoj prospech a ujali sa v sérii vedenia 1:0.