Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

07. novembra 2009

Rihanna prehovorila o bolestivom zážitku z útoku Chrisa BrownaSpeváčka Rihanna prvý raz od bitky, ktorú jej vo februári uštedril bývalý priateľ Chris Brown, verejne o udalosti prehovorila.Zdieľať
Barbadoská speváčka Rihanna prvý raz verejne prehovorila o útoku jej bývalého priateľa Chrisa Browna. "Nebola to tá istá osoba, ktorej som hovorievala 'ľúbim ťa'. Neboli to tie oči," povedala Rihanna v interview pre reláciu televízie ABC Good Morning America. "Nemal v očiach dušu, len prázdno. Nebol to človek, keď som sa na neho pozrela," uviedla hviezda. Brown na ňu zaútočil 8. februára v aute. Napadnutie malo byť vyvrcholením hádky po tom, ako si speváčka v Brownovom telefóne prečítala správu od inej ženy. "Nedokázala som prijať, že mi klamal. A on nedokázal prijať, že som neustúpila. A potom... bolo to hrozné. Snažila som sa ho odsotiť nohou. Nebola to bitka jedného proti druhému, len som to chcela zastaviť," spomínala. "Krvácala som. Mala som opuchnutú tvár. Nemohla som dovoliť, aby ma odviezol domov. Moja jediná možnosť bola vyjsť z auta von a kráčať. Kráčala som v róbe s krvavou tvárou. Netušila som, aký je môj plán," dodala.

Spevák sa jej neskôr za útok a vyhrážanie verejne ospravedlnil a žiadal o odpustenie. Okrem podmienky a verejnoprospešných prác, ktoré od súdu dostal, musí absolvovať aj ročný program o rodovo podmienenom násilí. "Vec, ktorú si muži neuvedomujú, keď udrú ženu, je, že tvár, zlomená ruka či monokel sa časom vyliečia. To nie je problém, ale rany ostávajú vo vnútri. Stále sa k tomu vraciate, myslíte na to celý čas. Je to tu stále, či chcete alebo nie. Je to veľmi bolestivé. Nemyslím si, že tomu rozumie." Brown sa po odvysielaní relácie pre MTV vyjadril, že Rihanna nemala o udalosti hovoriť a že to bola súkromná vec, ktorá mala ostať výlučne medzi nimi.

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Rihanna po prvý raz verejne prehovorí o Brownovom útoku (2. 11. 2009)
 Rihanna vydá nový album už o niekoľko týždňov (14. 10. 2009)
 Rihanna je už v poriadku, opäť skladá hity (25. 4. 2009)
 Rihanna vystúpi na prvom koncerte od útoku Chrisa Browna (16. 4. 2009)
 Chris Brown a Rihanna vraj nahrávajú ľúbostnú pieseň (11. 3. 2009)
 Na internet prenikla fotografia zbitej Rihanny (20. 2. 2009)
 Rihanna sa na MTV Video Music Awards predstaví dvakrát (24. 8. 2008)
 Speváčka Rihanna sa odmieta fotiť nahá (10. 7. 2008)nasledujúci článok >>
Joe Jackson žiada súd o finančnú podporu zo synovho majetku
<< predchádzajúci článok
Mesto k výročiu Nežnej chystá pätdňové oslavy

Rihanna prehovorila o bolestivom zážitku z útoku Chrisa Browna - diskusné fórum čitateľov