Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

04. februára 2013

Rihanna, Sting a Bruno Mars spoločne vystúpia na GrammySpevácke hviezdy Rihanna, Bruno Mars a Sting na nedeľnom udeľovaní Grammy predvedú spoločné vystúpenie. Prostredníctvom Twitteru to oznámila Národná akadémia nahrávacích umení a ...Zdieľať
rihanna BRATISLAVA 4. februára (WEBNOVINY) - Spevácke hviezdy Rihanna, Bruno Mars a Sting na nedeľnom udeľovaní Grammy predvedú spoločné vystúpenie.


Prostredníctvom Twitteru to oznámila Národná akadémia nahrávacích umení a vied. Rihanna na ceremoniáli vystupovala aj minulý rok, vtedy sa pridala k lídrovi britskej kapely Coldplay Chrisovi Martinovi a zaspievali spoločnú pieseň Princess of China.

Medzi účinkujúcimi sú aj Justin Timberlake, Mumford & Sons, The Black Keys, Jack White, Fun, Frank Ocean či Taylor Swift. Spoločné vystúpenie predvedú Alicia Keys a Maroon 5 a diváci sa môžu tešiť aj na spoluprácu Eltona Johna s Edom Sheeranom a Dierksa Bentleyho s Mirandou Lambert.

Najviac, teda po šesť nominácií, majú v 55. ročníku udeľovania Grammy Mumford & Sons, Fun, Frank Ocean, Jay-Z a Kanye West. The Black Keys sú nominovaní v piatich kategóriách, pričom Dan Auerbach z tejto formácie môže bodovať aj v kategórii Producent inej ako klasickej hudby.

Mená víťazov sa verejnosť dozvie 10. februára na slávnostnom galavečere v losangeleskom Staples Center, ktorý bude moderovať rapper a herec LL Cool J. Grammy Lifetime Achievement Award poputuje britskej rockovej legende The Who.

Informácie zverejnila webstránka www.digitalspy.co.uk.

Video: Princess of China - Rihanna a Coldplay

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Popová hviezda si vyholila hlavu, porušila pravidlá skupiny
<< predchádzajúci článok
Whitesnake sa po 19 rokoch opäť ukážu v Bratislave

Rihanna, Sting a Bruno Mars spoločne vystúpia na Grammy - diskusné fórum čitateľov