Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

08. júla 2013

Robert Lewandowski prestúpi do Bayernu, tvrdí tréner KnoppPoľský futbalový reprezentant Robert Lewandowski z Borussie Dortmund prestúpi po skončení sezóny 2013/2014 do konkurenčného nemeckého klubu FC Bayern Mníchov. Myslí si to tréner Borussie ...Zdieľať
lewandowski DORTMUND 8. júla (WEBNOVINY) - Poľský futbalový reprezentant Robert Lewandowski z Borussie Dortmund prestúpi po skončení sezóny 2013/2014 do konkurenčného nemeckého klubu FC Bayern Mníchov.


Myslí si to tréner Borussie Jürgen Klopp, podľa ktorého bude nemožné udržať 24-ročného útočníka v kádri Dortmundu, zároveň však dúfa, že vzťahy medzi hráčom a klubom budú počas zostávajúcich 12 mesiacov zmluvy fungovať bez problémov.

"Je známym faktom, že Robert bude hrať po skončení budúcej sezóny za Bayern. Otázkou je, ako to bude vyzerať dovtedy," cituje Kloppove slová periodikum Welt am Sonntag. "Do istej miery sme boli zmierení s Robertovou túžbou odísť a boli sme pripravení rokovať. Keďže sa však niektoré veci nepohli, museli sme zaujať postoj, že prestup v tomto období neprichádza do úvahy," povedal kormidelník Borussie, ktorý naznačil, ako by mohla spolupráca s Lewandowským fungovať: "Chceme dokázať, že s hráčom, ako je Robert, môžeme byť úspešní. Výsledky sú to, čo je pre nás dôležité. Viem, že Robert má na vec rovnaký pohľad."

Bavori prejavili po skončení sezóny eminentný záujem o služby rodáka z Varšavy Lewandowského, ktorý strelil v uplynulom ročníku nemeckej I. bundesligy 24 gólov. Poľský zakončovateľ sa rovnako netajil túžbou nadviazať spoluprácu s mníchovským veľkoklubom.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Danka Barteková je úspešná diplomatka, no šport je prvoradý
<< predchádzajúci článok
Slovenské plážové volejbalistky chcú po úspechu pokoriť Rio