Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Technika

13. mája 2011

Robotický vysávač Samsung NaviBot Silencio upratuje v tichosti, keď odpočívateNový robotický vysávač Samsung NaviBot je revolučným prístrojom v starostlivosti o domácnosť. Pri práci je rýchly, tichý a venuje zvláštnu pozornosť tvrdým podlahám.Zdieľať
Samsung NaviBot Silencio Samsung  prichádza s novým robotickým vysávačom Samsung NaviBot Silencio. Tento robotický pomocník maximálne uľahčuje starostlivosť o domácnosť a v tichosti ju udržuje bez prachu a nečistôt. Kým sa budete venovať deťom, sledovať film alebo budete vonku na prechádzke, Samsung NaviBot Silencio sa postará o to, aby vo vašom príbytku nezostala na zemi ani smietka prachu.
 

Robotický vysávač Samsung NaviBot Silencio je vybavený unikátnou technológiou mapovania priestoru Visionary Mapping. Využíva dve centrálne riadiace jednotky, ktoré sú mozgom inteligentného navigačného programu a vďaka ktorým si vysávač zapamätá, kde už upratal vzhľadom k priestorovému usporiadaniu predmetov v miestnosti a dokovaciu stanicu. Dôležitou súčasťou mapovacieho systému Visionary Mapping je aj malá integrovaná kamera. Tá robí 30 snímok miestnosti za sekundu, a vytvára tak virtuálnu mapu, ktorá mu pomáha zvoliť tú najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu dráhu a pri tom sa vyhnúť prekážkam.
 
„Spoločnosť Samsung prišla s technológiou Visionary Mapping ako prvá na svete. Na rozdiel od mnohých iných robotických vysávačov, ktoré používajú náhodný výber dráhy, umožňuje technológia inteligentného mapovania prístroja NaviBot Silencio počas rovnakej doby pokryť 90 % podlahovej plochy. Robotický vysávač Samsung NaviBot Silencio tak vidí, rozmýšľa a pamätá si, čo mu umožňuje vždy odviesť optimálny výkon,“ uviedla Karolína Černá, produktová špecialistka pre malú bielu techniku ​​Samsung.
Prostredníctvom siedmich upratovacích módov, vrátane funkcie odloženého štartu, uspokojí Samsung NaviBot Silencio potreby každého používateľa. Režim Turbo zaručuje maximálnu silu vysávania a je ideálnou voľbou pre odstraňovanie väčších smietok prachu a nečistôt. Majitelia domácich zvierat ocenia výhody systému pre odstraňovanie zvieracích chlpov, ktorý je vybavený zbernou kefou. Novo je Samsung NaviBot Silencio na spodnej časti vybavený aj modernou tkaninou, ktorá slúži ako mop a ešte efektívnejšie zachytáva prach a nečistoty predovšetkým pri upratovaní všetkých typov tvrdých podláh. Spoločne s kefami umiestnenými po stranách vysávača a v kombinácii s čistiacou lištou Sweeping Blade a vyčesávacou kefou Power Brush zaručuje rýchlejšie a kvalitnejšie upratovanie.

Samsung NaviBot Silencio 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Robotický vysávač Samsung NaviBot Silencio sa snaží maximálne uľahčiť upratovanie domácnosti. Namiesto trávenia času vysávaním sa môžu jeho majitelia sústrediť na iné, príjemnejšie činnosti, pretože Samsung NaviBot Silencio je samostatným inteligentným pomocníkom v domácnosti. Vďaka posledným inováciám je rýchlejší a tichší. Novinkou je tiež mop a čierno-strieborný dizajn,“ dodala Karolína Černá.
 
Upratovanie domácnosti so Samsung NaviBot Silencio je úplne bezstarostné, efektívne a teraz aj rýchlejšie (0,3 m/s) a tichšie (62 dB). Používatelia sa tak môžu plne venovať svojim bežným činnostiam aj za chodu robota, ktorý vyžaduje len minimálny zásah a pozornosť. Po dokončení upratovania stačí Samsung NaviBot Silencio len vysypať. Pripravený na prácu je už po dvoch hodinách nabíjania, čo je skvelé riešenie predovšetkým pre domácnosti s malými deťmi či domácimi zvieratami.
 
Vysávač Samsung NaviBot Silencio je vybavený 38 bezpečnostnými senzormi a navigačným režimom Virtual Guard, ktorý zaručuje spoľahlivejšie upratovanie a napomáha vyvarovať sa potenciálne nebezpečným problémom, akým môže byť napríklad pád zo schodov, zrážka s ďalšími predmetmi alebo zamotania sa do káblov. Navigačný systém Virtual Guard používa návestia umiestnené vo dverách, ktoré robotu uľahčujú presuny medzi jednotlivými miestnosťami a pomáhajú mu vyčistiť celú upratovaciu zónu. Systém Virtual Guard je tiež schopný vytvoriť virtuálny zábranu, ktorá zabraňuje prístroju priblížiť sa k otvorenému ohňu alebo vojsť na mokrú podlahu. Používatelia sa nemusia obávať, keď Samsung NaviBot Silencio vysáva mimo ich dohľad, pretože systém Virtual Guard mu umožňuje vrátiť sa bez pomoci späť k nabíjacej základni, a to až cez tri miestnosti.
 

Technické špecifikácie
Navigačný systém
 Visionary MappingTM
Senzory
 38 senzorov
Ovládanie
Infračervené diaľkové ovládanie
Dotykové na tele vysávača
Módy vysávania
Automatické, Manuálne, Max, Dôkladné, Denný harmonogram, Odložený štart, Edge
Výkon
Čas nabíjania / čas vysávania – 120min / 90min
Rýchlosť upratovania/ vysávania – 0,3 m/s
Ďalšie špecifikácie
LED display
HEPA filter H11
Mäkký ochranný pás okolo vysávače
Objem nádoby 0,6 l
2 špeciálne kefy na vysávanie rohov
Textilný nástavec s funkciou mop
Príslušenstvo
Dokovacia stanice pre automatické dobíjanie
1 x virtuálna stena
1 náhradná kefa + 1 náhradný filter
Farba
Čierno-strieborná
Rozmery
592 x 498 x 166 mm
Hmotnosť
3,5 kg
 
Odporúčaná maloobchodná cena robotického vysávača Samsung NaviBot Silencio (VCR8895) je 549,- € (vr. DPH).

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Drsná Full HD kamera Samsung Multiproof W200 do najtvrdších podmienok (21. 4. 2011)
 Videozáznamy jednoduchšie s praktickou a cenovo dostupnou videokamerou Samsung HMX-Q10 vo Full HD kvalite (15. 4. 2011)
 Zdieľajte radosť zo života so Samsung GALAXY family (31. 3. 2011)
 Samsung predstavil nové monitory radov SA 9, TA 9, CA 7 a CA 5 (24. 2. 2011)
 Samsung oznámil víťaza európskej súťaže Samsung Smart TV Challenge zameranej na telo, ducha a spoločenstvo (24. 2. 2011)
 Samsung predstavuje tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 – prístroj s 10,1-palcovým displejom (22. 2. 2011)
 Samsung GALAXY S II – najtenší inteligentný telefón na svete (17. 2. 2011)
 Samsung predstavil nové smartphony GALAXY family (27. 1. 2011)
 Nové fotoaparáty Samsung ST95, ST90 a ST65 prinášajú štýlový dizajn a vyšší výkon (22. 1. 2011)
 Samsung predstavuje novinku Samsung Star II stvorenú pre sociálne siete (18. 1. 2011)nasledujúci článok >>
Na Pulse festivale v Londýne Richard Müller i Midi Lidi
<< predchádzajúci článok
Chorea Slovaca nesie pečať mladej krvi a talentu

Robotický vysávač Samsung NaviBot Silencio upratuje v tichosti, keď odpočívate - diskusné fórum čitateľov