19. decembra 2014

Sekera strelil premiérový gól v sezóne, Kopecký asistoval

Sekera sa teší po strelení gólu

Sekera sa teší po strelení gólu Foto: TASR/AP
New York 19. decembra (TASR) - Slovenský hokejový obranca Andrej Sekera prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Caroliny Hurricanes v domácom nočnom zápase zámorskej NHL nad Torontom Maple Leafs 4:1.

Pre dvadsaťosemročného beka to bol premiérový presný zásah v prebiehajúcej sezóne, celkovo nazbieral v 29 dueloch 12 bodov. V drese hostí sa predstavil Richard Pánik, ale na ľade strávil iba šesť minút a skončil bez bodového zápisu.

Tomáš Kopecký sa podieľal asistenciou, svojou štvrtou v sezóne, na triumfe Floridy Panthers na ľade Philadelphie Flyers 2:1 po predĺžení a nájazdoch.

výsledky:
Carolina - Toronto 4:1 /Sekera za domácich 1+1/, Columbus - Washington 4:5 pp, Philadelphia - Florida 1:2 pp a sn /Kopecký za hostí 0+1/, Pittsburgh - Colorado 1:0 pp, Montreal - Anaheim 1:2, San Jose - Edmonton 4:3