Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. marca 2010

Skupina N.O.H.A. vystúpi 30. apríla v BratislavePredskokanom na jej koncerte v Majestic Music Clube (MMC) bude domáca kapela Noisecut.Zdieľať
Kozmopolitná hudobná skupina N.O.H.A. (Noise of Human Art) sa po necelom roku vráti na Slovensko. Po júlovom vystúpení na 13. ročníku festivalu Pohoda v Trenčíne sa medzinárodné zoskupenie hudobníkov ukáže 30. apríla po 21:00 v Majestic Music Clube (MMC) v Bratislave. Predstaví tam svoju čerstvú nahrávku s názvom Respect the Menu. Predkapelou bude domáca kapela Noisecut združená okolo speváčky Bety Majerníkovej, ktorá v súčasnosti nahráva nový štúdiový album. Vstupenka na podujatie stojí v predpredaji 13 eur.

N.O.H.A. je skupina, ktorej členovia pochádzajú z nemeckého Kolína, Prahy, Gijonu, New Yorku a Essenu. Štýlovo hrajú mix východného nu-jazzu, drum & bassu a popu. N.O.H.A. zaujala hudobných kritikov hneď prvým albumom Noise of Human Art (1997). Následne vydala ďalšie tri úspešné nahrávky - No Slack (2001), Next Plateau (2003) a Dive in Your Life (2007). Obľubu a úspech skupiny dokazuje aj tradične veľký počet vystúpení na rôznych svetových festivaloch. N.O.H.A. hrala ako predkapela alebo spoločne vystupovala s viacerým významnými interpretmi ako The Prodigy, Carl Cox či Basement Jaxx.


 

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najúspešnejší film v histórii je Návrat kráľa
<< predchádzajúci článok
Bratislavský Undergroundový Majáles bude 22. mája