Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

25. decembra 2016

Speváčka Selena Gomez prekvapila choré deti v nemocniciAmerická speváčka a herečka Selena Gomez na Štedrý deň ...Zdieľať
selena gomez Dvadsaťštyriročná interpretka prekvapila malých pacientov v Cook Children's Medical Center v texaskom meste Fort Worth.


BRATISLAVA 25. decembra (WebNoviny.sk) – Americká speváčka a herečka Selena Gomez na Štedrý deň navštívila choré deti v jednej z texaských nemocníc.

Dvadsaťštyriročná interpretka prekvapila malých pacientov v Cook Children's Medical Center v meste Fort Worth, kde s deťmi podľa nemenovaného zdroja portálu E! News trávila voľný čas a tiež ozdobovala koláčiky.

"Bola veľmi milá a úžasná s deťmi. Boli tu aj slzy, pre niektorých pacientov to bolo veľmi emotívne. Nemocnica bola veľmi vďačná, že si odoprela trochu času s rodinou a navštívila deti, ktoré nemôžu byť na Vianoce doma," uviedol anonym. Pacienti a ich rodiny sa neskôr pochválili s nečakanou návštevou fotografiami, ktoré zverejnili napríklad na službe Instagram.

Selena Marie Gomez je známa najmä zo seriálu Kúzelníci z Waverly (2007 - 2012). Zahrala si aj v snímkach Ramona (2010), Popoluška v Monte Carle (2011), Muppets (2011), Spring Breakers (2012), Preteky s časom (2013) a svoj hlas prepožičala animovaným postavičkám vo filmoch Horton (2008), Arthur a Maltazardova pomsta (2009), Arthur a súboj dvoch svetov (2010), Hotel Transylvánia (2012) či Hotel Transylvánia 2 (2015).

So svojou skupinou The Scene vydala albumy Kiss & Tell (2009), A Year Without Rain (2010) a When The Sun Goes Down (2011). Ako sólová interpretka má na konte štúdiovky Stars Dance (2013), Revival (2015) a kompiláciu For You (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.eonline.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Obyvateľom Aljašky spríjemňujú pohyb kreatívne topánky
<< predchádzajúci článok
Video: Pozrite si prvý trailer snímky Votrelec: Covenant

Speváčka Selena Gomez prekvapila choré deti v nemocnici - diskusné fórum čitateľov