24hod.sk    Šport    ZOH v Kanade 2010

19. februára 2010

SR - Rusko: Bezgólová I. tretina

Slovenskí hokejoví reprezentanti hrajú po I. tretine štvrtkového stretnutia základnej B-skupiny olympijského turnaja vo Vancouveri s Ruskom nerozhodne 0:0. Zverenci ...

Foto: SITA/Tomáš BenedikovičVANCOUVER 19. februára (WEBNOVINY) - Slovenskí hokejoví reprezentanti hrajú po I. tretine štvrtkového stretnutia základnej B-skupiny olympijského turnaja vo Vancouveri s Ruskom nerozhodne 0:0. Zverenci trénera Jána Filca boli najväčšiemu favoritovi ZOH 2010 v úvodnej 20-minútovke minimálne vyrovnaným súperom. Oba tímy si vypracovali viacero dobrých šancí, no brankári Halák aj Bryzgalov si zatiaľ držia čisté konto.