15. apríla 2007

Tatranský maratón pre Madaja s Hlavčom

Víťazmi 1. skialpinistického maratónu, ktorý bol zároveň 1. kolom Pohára Vysokých Tatier, sa stali Milan Madaj s Jozefom Hlavčom. Maratónsku trať s prevýšením 2890 m zvládli za 3:51:07 ...

TATRANSKÁ LOMNICA 15. apríla (WEBNOVINY) - Víťazmi 1. skialpinistického maratónu, ktorý bol zároveň 1. kolom Pohára Vysokých Tatier, sa stali Milan Madaj s Jozefom Hlavčom. Maratónsku trať s prevýšením 2890 m zvládli za 3:51:07 h. Rakúšania Georg Simair a Georg Worter zaostali v cieli o 36 sekúnd. Tretí skončili Branislav Kačina s Romanom Koczynským. Polmaratón vyhrali Benjamín Leitner s Branislavom Karafom.

Výsledky - 1. skialpinistický maratón vo Vysokých Tatrách:
Maratón (prevýšenie 2890 m): 1. Milan Madaj, Jozef Hlavčo (HK James Bobrov) 3:51:07, 2. Georg Simair, Georg Worter (Rak.) +36 s, 3. Branislav Kačina, Roman Koczynsky (Clinberg ST/Třinec) +9:57
Polmaratón (prevýšenie 1750 m): 1. Benjamín Leitner, Branislav Karafa (www.skialp4u.sk/Himalay klub Vysoké Tatry) 3:19:50 h, 2. Michal Faust, Václav Slivka (Skialp Sučany) +1:05:17 h, 3. Slavomíra Macuráková, Katarína Smoleňová (Alkan club/HK James Dolný Kubín) +1:06:11