Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

19. septembra 2023

Ukrajinci oslobodili už viac ako 54 percent okupovaného územia, vyhnať tisíce Rusov bude však ťažký bojUkrajinská armáda už oslobodila viac ako 54 percent území, ktoré Rusko okupovalo. Povedal to v utorok predseda Zboru náčelníkov štábov ozbrojených síl USA generál Mark Milley ...Zdieľať
germany_russia_ukraine_war_military_aid_30324 676x451 19.9.2023 (SITA.sk) - Ukrajinská armáda už oslobodila viac ako 54 percent území, ktoré Rusko okupovalo. Povedal to v utorok predseda Zboru náčelníkov štábov ozbrojených síl USA generál Mark Milley na stretnutí Kontaktnej skupiny pre podporu Ukrajiny na leteckej základni Ramstein v Nemecku. Informuje o tom web CNN.

Viac o téme: Vojna na UkrajineUkrajina pokračuje v premyslenom, neustálom pokroku pri oslobodzovaní svojej vlasti od ruskej okupácie," povedal Milley. „Vyhnať 200-tisíc až 300-tisíc Rusov bude pre ukrajinské sily ťažký boj," dodal však podľa portálu Ukrajinská pravda predseda Zboru náčelníkov štábov ozbrojených síl USA.Zdroj: SITA.sk - Ukrajinci oslobodili už viac ako 54 percent okupovaného územia, vyhnať tisíce Rusov bude však ťažký boj © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusku verím rovnako ako Západu, tvrdí Erdoğan a naznačil aj revitalizáciu vzťahov s Európskou úniou
<< predchádzajúci článok
Sudkyňu Okresného súdu Pezinok oslobodili, senát skutok nepovažoval za disciplinárne previnenie