24hod.sk    Z domova

06. mája 2007

V priateľskom futbalovom zápase vláda rozdrvila novinárov 6:1

V priateľskom futbalovom zápase včera v Karloveskom futbalovom centre porazila vláda SR novinársky výber 6:1, keď po prvom polčase viedla 2:1.

Skóre otvoril v deviatej minúte premiér Robert Fico, za novinárov vyrovnal Mário Porubec. Bohužiaľ, bol to posledný gól, ktorým novinárska reprezentácia vystrašila vládny kabinet. Prvý polčas uzavrel gólom premiérov syn Michal.

V druhom polčase už naplno prejavili svoje športové danosti členovia vlády a parlamentu. Zápas sa odohrával takmer výlučne na novinárskej polovici ihriska, a tak politici získali aj hlavnú cenu pre víťaza, ktorú paradoxne venovali oni sami - súdok slivovice.
      Zruba 150 divákov teda mohlo zhodnotiť futbalové majstrovstvo ministrov Roberta Kaliňáka a Róberta Kašického, poslanca Dušana Galisa alebo bývalého futbalistu Dušana Tittela.
      Diváci mohli okrem guľášu a piva skúsiť šťastie aj v tombole.