09. júna 2012

V prvom polčase zápasu Nemecko - Portugalsko gól nepadol

Futbalisti Nemecka a Portugalska hrajú po prvom polčase sobotňajšieho stretnutia základnej B-skupiny na XIV. majstrovstvách Európy nerozhodne 0:0. Na mokrom trávniku Arény Ľvov v rovnomennom ...

manuel neuer ĽVOV 9. júna (WEBNOVINY) - Futbalisti Nemecka a Portugalska hrajú po prvom polčase sobotňajšieho stretnutia základnej B-skupiny na XIV. majstrovstvách Európy nerozhodne 0:0.

Na mokrom trávniku Arény Ľvov v rovnomennom ukrajinskom meste sa o najväčšiu šancu prvého polčasu postaral portugalský stopér Pepe, ktorý v závere I. polčasu trafil hornú žrď.

Viac z hry však mali reprezentanti Nemecka.

V 13. minúte dostal za nebezpečné atakovanie nemeckého brankára Neuera žltú kartu Portugalčan Helder Postiga, dve minúty pred koncom prvého dejstva hlavný rozhodca potrestal žltou kartou aj Nemca Badstubera za faul na Naniho.