Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Technika

11. augusta 2011

Vaša cesta k profesionálnej fotografii alebo 11 dôvodov prečo si zaobstarať fotoaparát Samsung NX11Trojpalcový AMOLED displej, nahrávanie videa v HD rozlíšení a praktické objektívy pre zhotovovanie vysoko kvalitných snímok, ktoré z vás urobia profesionála.Zdieľať
NX 11 samsungSte začínajúci fotograf a chcete, aby vaše fotografie vyzerali profesionálne? Rebríček jedenástich dôvodov vás presvedčí, že digitálny fotoaparát Samsung NX11 je tá správna voľba.
 
11 predností, ktorými vás fotoaparát Samsung NX11 presvedčí
 
 1. Mimoriadne veľký obrazový snímač APS-C ponúka dokonalú kvalitu obrazu a bohaté prirodzené farby. Umožní vám nahrávať videá v HD kvalite a s menšou hĺbkou ostrosti. Snímač APS-C je vlastný väčšine digitálnych zrkadloviek.
 2. Samsung pre NX11 ponúka široké spektrum výmenných objektívov, ktorými je možné fotoaparát osadiť. Samsung navyše bude rad NX ďalej rozvíjať a v budúcnosti sa ponuka objektívov rozšíri o makroobjektív, portrétne objektívy ako aj ďalšie. NX11 sa tak stáva vhodným fotoaparátom doslova pre každú príležitosť.
 3. V režime priority objektívu fotoaparát Samsung NX11 automaticky rozpozná nasadený objektív a poskytne pre neho optimalizované nastavenie expozície. V momente, keď objektív vymeníte, nastavenia sa automaticky prispôsobia pre optimálne snímanie s novým objektívom.
 4. Ak ste fotograf začiatočník, určite oceníte praktické tlačidlo i-Function aktivujúce bežné funkcie pri fotografovaní, napr. clona, ​​rýchlosť uzávierky, nastavenie citlivosti ISO a vyváženie bielej. Umožňuje tiež jednoduchšie a rýchlejšie nastavenie prístroja pri fotografovaní, ktoré vám tak pomôže byť neustále v strehu. Okrem toho vám systém i-Function umožňuje meniť nastavenie prirodzene ľavou rukou pomocou tlačidla zabudovaného priamo na objektíve.
 5. Ak radi vytvárate strhujúce panoramatické zábery, s NX11 ľahko zachytíte a vytvoríte svoj vlastný panoramatický pohľad. Ovládanie je jednoduché – stačí stlačiť tlačidlo spúšte v režime panoráma a pohybovať fotoaparátom v požadovanom smere.
 6. Aby bolo vaše fotografovanie pohodlnejšie a rýchlejšie, je dizajn modelu NX11 ergonomicky prispôsobený na lepšie držanie prístroja. Fotoaparát vám doslova padne do ruky ako uliaty.
 7. Rýchly a jasný trojpalcový displej typu AMOLED poskytuje pohľad zo širokého uhla a zároveň si svoje fotografie môžete prezrieť za všetkých svetelných podmienok, dokonca aj za plného slnka.
 8. Zachyťte obraz i zvuk mimoriadnych udalostí. Súčasťou modelu NX11 je funkcia obrazu so zvukom, ktorá umožňuje na pozadí nahrávať hudbu alebo smiech vašich blízkych pri fotografovaní. Oživovanie spomienok sa stane oveľa živším zážitkom.
 9. Už sa vám stalo, že ste si omylom zmazali snímku, ktorú ste si chceli nechať? S NX11 sa vám to nestane. Všetky odstránené fotografie je možné ľahko obnoviť pomocou funkcie Odpadkový kôš.
 10. S funkciou rýchleho a presného automatického zaostrovania vám už nikdy neunikne žiadna príležitosť. NX11 obsahuje rýchle, presné a vysoko optimalizované automatické zaostrovanie (AF), ktoré dokáže zaostriť počas neuveriteľných približne 0,17 s. Fotoaparát s vami bude jednoducho držať krok.
 11. Hovoríte si, že to všetko bude niečo vážiť? Buďte bez obáv. Nízka váha a kompaktné rozmery fotoaparátu Samsung NX11 sú ďalšími podstatnými tromfami, ktoré patria k hlavným prednostiam CSC fotoaparátu (Compact System Camera) v porovnaní s bežnými zrkadlovkami.
 
Odporúčaná MOC fotoaparátu Samsung NX11 je 529,- € vr. DPH.   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Preč s káblami! Samsung Central Station C23A750X je dokovacia stanica a monitor v jednom! (27. 6. 2011)
 Samsung GALAXY S II – smartphone s modrou krvou trhá rekordy aj na slovenskom trhu (23. 6. 2011)
 Samsung predstavuje prvý 10" netbook na solárnu energiu na svete (7. 6. 2011)
 Robotický vysávač Samsung NaviBot Silencio upratuje v tichosti, keď odpočívate (13. 5. 2011)
 Drsná Full HD kamera Samsung Multiproof W200 do najtvrdších podmienok (21. 4. 2011)
 Videozáznamy jednoduchšie s praktickou a cenovo dostupnou videokamerou Samsung HMX-Q10 vo Full HD kvalite (15. 4. 2011)
 Zdieľajte radosť zo života so Samsung GALAXY family (31. 3. 2011)
 Samsung predstavil nové monitory radov SA 9, TA 9, CA 7 a CA 5 (24. 2. 2011)
 Samsung oznámil víťaza európskej súťaže Samsung Smart TV Challenge zameranej na telo, ducha a spoločenstvo (24. 2. 2011)
 Samsung predstavuje tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 – prístroj s 10,1-palcovým displejom (22. 2. 2011)nasledujúci článok >>
V prístupe na internet dominuje Firefox
<< predchádzajúci článok
V piatok odštartuje piaty Terchovský Budzogáň

Vaša cesta k profesionálnej fotografii alebo 11 dôvodov prečo si zaobstarať fotoaparát Samsung NX11 - diskusné fórum čitateľov