01. apríla 2015

Claude Julien, tréner Bostonu, sa rozpráva s hráčmi počas timeoutu na konci tretej tretiny zápasu NHL tímov Boston Bruins a Florida Panthers v utorok 31. marca 2015 v Bostone. Na snímke vľavo s číslom 33 slovenský obranca Zdeno Chára. ...

Claude Julien, tréner Bostonu, sa rozpráva s hráčmi počas timeoutu na konci tretej tretiny zápasu NHL tímov Boston Bruins a Florida Panthers v utorok 31. marca 2015 v Bostone. Na snímke vľavo s číslom 33 slovenský obranca Zdeno Chára. Foto: TASR/AP/Elise Amendola
New York 1. apríla (TASR) - Hokejisti Bostonu zvíťazili v noci na stredu v zámorskej NHL nad Floridou 3:2 a odskočili svojmu konkurentovi v boji o play off na šesť bodov. O triumfe Bruins rozhodol minútu pred koncom Milan Lucic, slovenský obranca Zdeno Chára si pripísal na konto plusku.

Boston - Florida

Detroit prehral s Ottawou 1:2 po nájazdovom rozstrele. Tomáš Tatar i Tomáš Jurčo vyslali na brankára "senátorov" Andrewa Hammonda dve strely. Tatar premenil druhý nájazd, no napokon to nestačilo na zisk dvoch bodov, o víťazstve kanadského tímu rozhodol Mark Stone.