28. novembra 2014

Futbalovému Tottenhamu Hotspur hrozí trest od UEFA za vniknutie fanúšikov na ihrisko v zápase C-skupiny Európskej ligy s Partizanom Belehrad (1:0). Traja priaznivci vybehli na trávnik v 38. min duelu z ...

fanusik LONDÝN 28. novembra (WEBNOVINY) - Futbalovému Tottenhamu Hotspur hrozí trest od UEFA za vniknutie fanúšikov na ihrisko v zápase C-skupiny Európskej ligy s Partizanom Belehrad (1:0). Traja priaznivci vybehli na trávnik v 38. min duelu z rôznych strán. Londýnske stretnutie preto na pár minút prerušili a rozhodca stiahol hráčov do kabín. Na ihrisko sa vrátili asi po desiatich minútach.

Výtržníci mali oblečenie identické reklamné tričká a britské médiá špekulujú, že ich krok bol len súčasťou marketingovej kampane jedného zo sponzorov Tottenhamu. Vedenie Hotspurs i samotná firma to však popreli. Trio mužov zadržali a odovzdali polícii. "Niečo podobné by som v Anglicku nečakal. Navyše vbehli z troch strán rýchlo po sebe, bolo to zvláštne," priznal tréner Partizanu Marko Nikolič.