31. marca 2015

Hráči Chicaga sa tešia po tom, ako sa Marián Hossa (v strede) gólovo presadil v tretej tretine zápasu Chicago Blackhawks s Los Angeles Kings v pondelok 30. marca 2015 v Chicagu. Foto: TASR/AP/Charles Rex Arbogast
New York 31. marca (TASR) - Slovenský hokejový obranca Andrej Meszároš si v druhom zápase po sebe vylepšil štatistiky v zámorskej NHL o dva góly. Kým v stretnutí s Coloradom to na body nestačilo, v noci na utorok už jeho presné zásahy priniesli Buffalu triumf na ľade Arizony 4:1. Dvadsaťdeväťročný bek tak nazbieral v 54 dueloch sezóny 13 bodov za sedem gólov a šesť asistencií. Miestenku v play off si zabezpečili hráči Tampy Bay, ktorí zdolali Montreal 5:3.

Marián Hossa prispel gólom a asistenciou k výhre Chicaga nad Los Angeles 4:1. Martin Marinčin sa jednou asistenciou podieľal na víťazstve Edmontonu nad Coloradom 4:1.