Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

30. novembra 2016

Video: Na krásnu vianočnú dekoráciu vám stačí aj pár konárovAk nemáte miesto na vianočný stromček alebo financie, je tu perfektný nápad, ako si ho môžete vyrobiť sami. Bude trochu iný, než na akí sme zvyknutí, ale je to veľmi dobrá alternatíva.Zdieľať
Video: Na krásnu vianočnú dekoráciu vám stačí aj pár konárov

Jeseň je obdobie, počas ktorého nám príroda umožňuje zo seba využiť čo najviac. Či už sú to šišky, pestrofarebné opadané lístie alebo konáre, je veľa možností, ako ich môžeme šikovne využiť. A práve konáre budú základom tohto šikovného nápadu na vianočnú dekoráciu alebo dokonca aj možnú náhradu za stromček. 

Celá výroba je neuveriteľne jednoduchá. Budete potrebovať iba konáre, ktoré zoradíte od najväčšieho po najmenší. Potom si zoberiete dlhší motúz a postupne pripevníte všetky konáre podľa návodu na videu. Takto vám vznikne krásny stromček, ktorý si môžete zavesiť na stenu. Tak isto, ak máte, použite aj svetielka a rôzne iné ozdoby a bude to dokonalé. Pozrite si video so stručným postupom a tiež aj galériu, kde uvidíte, ako krásne môže taký stromček vyzerať. 

Video: Na krásnu vianočnú dekoráciu vám stačí aj pár konárov


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Film Jánošík z roku 1921 patril medzi najpremietanejšie svetové diela
<< predchádzajúci článok
Video: Režisér Grandhotelu Budapešť natočil krásny štvorminútový vianočný doják

Video: Na krásnu vianočnú dekoráciu vám stačí aj pár konárov - diskusné fórum čitateľov