31. januára 2012

Ľadová plocha počas sobotňajšieho zápasu hokejovej ligy východného pobrežia (ECHL) medzi klubmi Bakersfield Condors a Ontario Reign sa zmenila na boxerský ring. Počas zápasu bolo ...

bitka BRATISLAVA 31. januára (WEBNOVINY) - Ľadová plocha počas sobotňajšieho zápasu hokejovej ligy východného pobrežia (ECHL) medzi klubmi Bakersfield Condors a Ontario Reign sa zmenila na boxerský ring.

Počas zápasu bolo rozdaných 287 trestných minút. Na ľade to začalo vrieť v záverečných sekundách, keď Ontario vyhrávalo nad Bakersfieldom 5:1. Po tvrdom faule Iana McKenzieho z Bakersfieldu na súpera Kevina Estradu sa spustila lavína bitiek.

Do konca záverečnej tretiny zostávala už iba jedna minúta a 18 sekúnd, počas tohto krátkeho času sa na ľade odohralo niekoľko pästných súbojov. Chladnými nezostali ani brankári, ktorí si nič nedarovali. Gólman Bakersfieldu bol na bitku pripravený lepšie, na hlave si narozdiel od svojho protivníka nechal masku.

Stav sa do konca zápasu už nezmenil, Ontario Reign zdolalo Bakersfield Condors 5:1. Štatistiky modrín sa hokejoví fanúšikovia však nikdy nedozvedia.