Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

30. októbra 2016

Viete, na čo je dobré zohriať soľ v obyčajnej ponožke?Tento recept je dobre známy dlhé roky. Ale určite sa nájde niekto, kto netuší, ako nám môže pomôcť. Pretože ak soľ v ponožke na sporáku zohrejete, môže vás zbaviť bolestí ucha.Zdieľať
Viete, na čo je dobré zohriať soľ v obyčajnej ponožke?

Mnohí z nás určite poznajú tú nepríjemnú bolesť ucha. Niekedy nič nezaberá a bolesť nie a nie ustúpiť. Ale je tu starý recept našich predkov, ktorý vám s tým môže pomôcť. A jediná a hlavná zložka je morská soľ. Pozrite sa, na akom princípe to funguje. 


Všetko, čo budete potrebovať, je len obyčajná morská soľ. Asi jednu až jednu a pól šálky nasypte do bielej čistej ponožky a tú poriadne zauzlujte, aby sa z nej soľ nevysypala. Tvar by mal mať sploštený a veľkosť asi ako dlaň. Na miernom ohni zahrejte naplnenú ponožku na panvici asi 5 minút. 

Viete, na čo je dobré zohriať soľ v obyčajnej ponožke? Foto: twitter.com


Neohrievajte ju v mikrovlnke, pretože tam sa nezohreje rovnomerne. A tiež dajte pozor na to, aby nebola príliš horúca. Ak má teplotu, ktorú viete bez problémov držať v ruke, priložte si ju na ucho a časť čeľuste. Po pár minútach by ste mali pocítiť úľavu od bolesti. Za vyskúšanie to určite stojí, čo poviete? 
 
Viete, na čo je dobré zohriať soľ v obyčajnej ponožke?


© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po USA jazdil po prvý raz kamión bez šoféra. Viezol náklad piva
<< predchádzajúci článok
V boji s nadváhou prísne diéty dlhodobo nepomôžu

Viete, na čo je dobré zohriať soľ v obyčajnej ponožke? - diskusné fórum čitateľov