26. októbra 2014

Višňovský gólom a asistenciou prispel k triumfu Islanders nad Dallasom

Ľubomír Višňovský v súboji s útočníkom Dallasu Tylerom Seguinom (vpravo) v súboji o puk v prvej tretine stretnutia New York Islanders - Dallas Foto: TASR/AP
New York 26. októbra (TASR) - Slovenský hokejista Ľubomír Višňovský prispel gólom a asistenciou k víťazstvu New Yorku Islanders v sobotňajšom zápase nad Dallasom (7:5).

Pre skúseného obrancu to bolo prvé dva kanadské body v novom ročníku profiligy.

Toronto prehralo s Bostonom 1:4, jediný gól domácich zaznamenal Richard Pánik, pre ktorého to bol prvý presný zásah v sezóne.

Tomáš Jurčo si pripísal asistenciu pri úvodnom góle Detroitu na ľade Philadelphie, "červené krídla" však potom ťahali za kratší koniec a prehrali 2:4.

Chicagu nepomohla asistencia Mariána Hossu, "čierni jastrabi" prehrali na ľade St. Louis 2:3.