06. marca 2006

Vittekov hetrik rozhodol o jednoznačnom víťazstve Norimbergu

Tottenham - Blackburn 3:2 - Vratislav Greško ...

BRATISLAVA 6. marca (WN/SITA) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (3. - 5. marca 2006):

ANGLICKO

I. liga - 28. kolo:

Tottenham - Blackburn 3:2 - Vratislav Greško (Blackburn) nenastúpil.

West Bromwich - Chelsea 1:2 - Ján Kozák (WBA) odohral celý zápas.

II. liga -37. kolo:

Sheffield Utd. - Crewe 0:0 - Pavol Šuhaj (Crewe) sa na ihrisku neobjavil.

FRANCÚZSKO

I. liga - 29. kolo:

Rennes - Štrasburg 2:1 - Szilárd Németh (Štrasburg) bol vystriedaný v 70. minúte.

NEMECKO

I. liga - 24. kolo:

Norimberg - Duisburg 3:0 - Marek Mintál nehral pre zranenie, Róbert Vittek (obaja Norimberg) absolvoval celé stretnutie a trikrát skóroval.

Frankfurt - Wolfsburg 1:1 - Miroslav Karhan za hostí odohral celé stretnutie.

II. liga - 24. kolo:

Burghausen - Ahlen 1:3 - Marek Krejčí absolvoval celých 90 minút a skóroval, Marek Kostoláni (obaja Burghausen) nenastúpil

TALIANSKO

Treviso - Reggina 0:1 - Blažej Vaščák (Treviso) sedel na lavičke.

ŠPANIELSKO

II. liga - 27. kolo:

Tenerife - Castellon 1:1 - Maroš Kelemen (Tenerife) odchytal celé stretnutie.

PORTUGALSKO

I. liga - 25. kolo:

FC Porto - N. Madeira 3:0 - Marek Čech (FC Porto) odohral celý zápas.

Boavista - Sp. Braga 0:0 - Tomáš Oravec (Boavista) nenastúpil.

ŠKÓTSKO

Celtic - Aberdeen 3:0 - Stanislav Varga za domácich sedel na lavičke.

Livingston - Hearts 2:3 - Martin Petráš (Hearts) odohral celých 90 minút.

RAKÚSKO

Rapid - Austria 0:3 - Peter Hlinka odohral celé stretnutie a dostal žltú kartu, Jozef Valachovič (obaja Rapid) pre trest nehral. Vladimír Janočko nenastúpil, Filip Šebo (obaja Austria) bol vystriedaný v 83. minúte a dostal žltú kartu.

GRÉCKO

I. liga - 22. kolo:

Panionios - Akratitos 2:4 - Mário Breška absolvoval celé stretnutie, Jozef Gáspár (obaja Panionios) nehral.

Kalamaria - Larisa 2:2 - Pavol Kováč (Kalamaria) odchytal celé stretnutie.

TURECKO

I. liga - 23. kolo:

Gaziantepspor - Denizlispor 1:0 - Roman Kratochvíl za Denizlispor hral do 86. minúty, keď bol vylúčený.

Manisaspor - Trabzonspor 1:2 - Filip Hološko (Manisaspor) bol počas celého zápasu na ihrisku.

ČESKO

I. liga - 19. kolo:

Slavia - Plzeň 1:1 - Matúš Kozáčik a Dušan Švento sa na ihrisku neobjavili, Matej Krajčík (všetci Slavia) odohral celý zápas. V bránke hostí Ján Mucha nestál.

Slovácko - Liberec 1:2 - Milan Ivana odohral celé stretnutie, Juraj Czinege (obaja Slovácko) nehral. Peter Šinglár odohral celý zápas, Ivan Hodúr bol vystriedaný v 41. minúte, Juraj Ančic (všetci Liberec) nehral.

Blšany - Most 0:2 - Róbert Zeher (Blšany) absolvoval celé stretnutie. Jaroslav Belaň nechytal, Michal Gašparík (obaja Most) prišiel na ihrisko v 89. minúte.

Jablonec - Zlín 2:0 - Vladimír Pončák (Jablonec) absolvoval celé stretnutie. Juraj Škripec prišiel na ihrisko na začiatku druhého polčasu, Lukáš Opiela (obaja Zlín) odohral celý zápas.

Olomouc - Příbram 2:1 - Tomáš Lovásik, Peter Babnič a Ladislav Onofrej odohrali celý zápas, Marek Kaščák (všetci Olomouc) bol vystriedaný v 89. minúte.

Teplice - Ml. Boleslav 1:1 - Miloš Brezinský (Ml. Boleslav) odohral celý zápas.

MAĎARSKO

I. liga - 17. kolo:

Tatabánya - Zalaegerszeg 0:1 - Marián Poštrk (Tatabánya) nechytal.

Vasas - Újpest 2:3 - Otto Szabó (Vasas) bol počas celého zápasu na ihrisku.

Debrecín - Kaposvár 2:1 - Ladislav Kozmér (Kaposvár) odohral celé stretnutie.

Šopron - Pápa 2:0 - Simeon Stevica (Pápa) hral do 59. minúty.

POĽSKO

I. liga - 18. kolo:

Legia Varšava - Belchatow 1:0 - Ján Mucha nechytal, Michal Gottwald (obaja Legia) hral od 46. minúty. Ján Fröhlich (Belchatow) nenastúpil.

Wisla Krakov - Grodzisk 2:1 - Marek Penksa (Krakov) nenastúpil.