Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. apríla 2009

Vrcholí príprava súťaže o najkrajšiu SlovenkuZáverečné týždňové sústredenie absolvovalo 12 finalistiek a náhradníčka súťaže krásy Miss Slovensko 2009 v popradskom Aquacity. Len dva týždne pred finálovým večerom, ktorý sa uskutoční 17. ...Zdieľať
POPRAD 3. apríla (WEBNOVINY) – Záverečné týždňové sústredenie absolvovalo 12 finalistiek a náhradníčka súťaže krásy Miss Slovensko 2009 v popradskom Aquacity. Len dva týždne pred finálovým večerom, ktorý sa uskutoční 17. apríla, dievčatá dolaďovali formu. „Sústredenie bolo zamerané najmä na pohybovú prípravu. Máme pomerne náročnú scénu, takže dievčatá čakajú ťažké choreografie a bude ich niekoľko,“ povedala pre agentúru SITA riaditeľka súťaže Miss Slovensko 2009 Lucia Hablovičová. Posledné dva týždne budú pre dievčatá najťažšie. „Vrcholia skoro trištvrteročné prípravy. Finalistky čaká najmä skúšanie veľkého množstva modelov, ktoré sú šité na mieru. Niektoré dievčatá ešte čaká záverečné farbenie vlasov. Dolaďovať sa bude aj choreografia, ktorú má na starosti Peter Varady," povedala Hablovičová.


Moderátorom 110-minútového priameho prenosu bude český moderátor Jan Kraus. Porota až na výnimku, ktorou bude Lucia Hablovičová v pozícii predsedníčky, bude čisto pánska záležitosť. O najkrajšej Slovenke rozhodnú Josef Laufer, Filip Tůma, Marián Čekovský, Roman Luknár, Fero Mikloško a Mário Radačovský. Podľa Hablovičovej členovia poroty už majú základnú predstavu o finalistkách. „Podľa fotografií už ich majú nasnímané, ale veľmi dôležitý je osobný kontakt,“ uviedla Hablovičová. Porota sa s finalistkami stretne večer pred finále. Všetky dievčatá absolvujú osobný pohovor s členmi poroty.

Galavečer 14. ročníka Miss Slovensko 2009 bude v priamom prenose vysielať Televízia Markíza. Okrem dvanástich dievčat sa budú o príjemnú atmosféru v Sibamac aréne starať Cigánski diabli, Robo Grigorov, Misha, Old School Brothers, Marcel Palonder, TangoUltimo, Martina Schindlerová, Mária Čírová, Dominika Mirgová, Marta Sládečková, Lucia Rósza Hurajová, Eva Kerekesová, Táňa Pauhofová, Jana Hubinská a Mária Kráľovičová.

Svoju Miss Slovensko si môžu vybrať aj diváci, ktorí môžu prostredníctvom SMS hlasovania vybrať svoju favoritku. O Miss internet 2009 rozhodnú hlasujúci na stránke www.missslovensko.zoznam.sk. Na základe internetového hlasovania a hlasovania hairstylistov bude vyhlásená Miss Pierot 2009. Najkrajšiu Slovenku si vyberú aj akreditovaní novinári. Víťazka získa ocenenie Miss Press 2009.

Organizátormi súťaže Miss Slovensko sú Produkčný dom Forza, agentúra Oklamčák production a TV Markíza.
SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Miss Universe SR dostala nečakaný diamantový darček! (31. 3. 2009)
 Novou slovenskou Miss Universe je Denisa Mendrejová! (30. 3. 2009)
 Novinári si zvolili svoju Miss Média 2009 (26. 3. 2009)
 Korunka pre víťazku Miss Universe SR 2009 je najdrahšia v histórii (26. 3. 2009)
 Začalo hlasovanie o Miss Sympatia a Miss Internet (16. 3. 2009)
 Finalistky Miss Slovensko sa pripravovali v kúpeľoch (9. 3. 2009)
 Finalistky Miss Slovensko 2009 vnímajú súťaž ako poslanie ale aj výzvu (22. 2. 2009)
 Finalistky Miss 2009 dnes absolvovali sťahovanie národov (20. 2. 2009)
 Swayze chce spasiť svet! (2. 9. 2005)nasledujúci článok >>
Gwyneth Paltrow vydá turistického sprievodcu Londýnom
<< predchádzajúci článok
Miss Universe a ďalšie celebrity varili pre autistické deti