Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

27. februára 2006

Vyvolení: Šima uviazala zelenú šatku Duelu HegimuVo vile pre VyVolených je od soboty večera ďalší hráč so zelenou šatkou Duelu. V pondelok vybraná Eva Šimonovičová alias Šima ňou označila za svojho súpera Eugena Hegedusa prezývaného Hegi.Zdieľať
       Hoci sa mal v sobotňajší večer konať pravidelný Duel, kvôli malému posunu hry sa vo vile odohrala "iba" Výzva. Hegi predpokladal, že si ho Šima môže do Duelu vybrať. Jeho správanie sa jej občas nie veľmi pozdávalo. "Je to ťažké, všetkých vás mám rada," povedala najskôr Šima, no po krátkych "naťahovačkách" ostatných súťažiacich sa postavila pred Hegiho. "Ty si môj kameň úrazu. Ty nechápeš mňa, ani ja teba. Stretávka s tebou v štúdiu. Bude to tak lepšie!" rozhodla nakoniec Šima, od ktorej sa skôr očakávalo, že po pondelkovej "palcovačke" uviaže zelenú šatku spolubývajúcej Magdalénke alebo Naďovej. Do vyvoleného Duelu však idú napriek názvu vždy traja hráči. Toho ďalšieho vyberie už v pondelok práve Hegi v takzvanom Protiúdere.
      Okrem súťažnej sa vo vile riešila z piatka na sobotu aj ďalšia výzva. Tú zvažoval finalista Vlado, ktorý dostal možnosť zasnúbiť sa so svojou partnerkou Barbi. Na rozhodnutie mu dal štáb 24 hodín, no on sa nakoniec vyjadril: "Nepotrebujem si obhajovať vzťah pred národom, ak ide o to. Nad zásnubami som nerozmýšľal. Aj keby som to spravil, tak by Barbi určite odmietla. Asi vás sklamem, nevyužijem túto zaujímavú ponuku," cituje Vlada oficiálna internetová stránka VyVolených s tým, že tajnú ponuku nakoniec prezradil aj Barbi. Tá jeho rozhodnutie prijala rozpačito a vyšlo z nej, že keby to bolo opačne, ona by ho požiadala. A už bol oheň na streche.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pre Beckhama sú synove domáce úlohy z matematiky priťažké
<< predchádzajúci článok
Motorola v marci predstaví na Slovensku nový mobilný telefón

Vyvolení: Šima uviazala zelenú šatku Duelu Hegimu - diskusné fórum čitateľov