Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport    F1

17. decembra 2016

Zdravotný stav Schumachera nie je vec verejná, odkázala rodinaNa archívnej snímke, ktorú 12. januára 2006 poskytla tlačová kancelária tímu F1 Ferrari sa lyžuje Michael Schumacher na svahu talianskeho lyžiarskeho strediska Madonna di Campiglio.Zdieľať
Na archívnej snímke, ktorú 12. januára 2006 poskytla tlačová kancelária tímu F1 Ferrari sa lyžuje Michael Schumacher na svahu talianskeho lyžiarskeho strediska Madonna di Campiglio. Foto: TASR/AP
Lipsko 17. decembra (TASR) - Rodina Michaela Schumachera spustila iniciatívu "Keep Fighting", inšpirovanú bývalým nemeckým pilotom F1. Zároveň odkázala, že jeho zdravotný stav nie je vec verejná.


"Naďalej o ňom nebudeme poskytovať správy. Musíme chrániť jeho súkromie, každé jedno stanovisko by ho o niečo viac odhalilo. Chápeme, že pre niektorých ľudí to je ťažké, ale Michael si svoj vnútorný okruh strážil aj počas najslávnejších rokov kariéry," uviedla manažérka Sabine Kehmová.

Schumacher utrpel život ohrozujúce zranenia na lyžovačke vo Francúzsku takmer pred troma rokmi, od septembra 2014 je vo svojom švajčiarskom dome s rodinou, ktorá odštartovala niekoľko aktivít na sociálnych sieťach, "Keep Fighting" je najnovšia iniciatíva. "Ide o kanál, ktorým putuje dobrá energia do sveta. Chceme povzbudiť aj ďalších ľudí, aby sa nikdy nevzdali," citovala agentúra DPA manželku Corinnu Schumacherovú.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poznáme súperky slovenských hádzanárok v baráži o postup na MS 2017
<< predchádzajúci článok
Boxerista Povetkin neprešiel predzápasovou antidopingovou kontrolou

Zdravotný stav Schumachera nie je vec verejná, odkázala rodina - diskusné fórum čitateľov