11. decembra 2006

Zo slovenských futbalistov v zahraničí skóroval Krejčí

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (8. - 10. decembra 2006): NEMECKO I. liga -16. kolo: Wolfsburg - Aachen 1:2 - Miroslav Karhan ...

BRATISLAVA 11. decembra (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (8. - 10. decembra 2006):

NEMECKO

I. liga -16. kolo:

Wolfsburg - Aachen 1:2 - Miroslav Karhan (Wolfsburg) a Szilárd Németh (Aachen) nesedeli ani na lavičke náhradníkov.

Hamburg - Norimberg 0:0 - Róbert Vittek absolvoval celý zápas a Vratislav Greško nastúpil v 90. min, Marek Mintál nehral

Hannover - Bielefeld 1:1 - Erik Jendrišek (Hannover) prišiel na ihrisko v 89. min.

II. liga - 16. kolo:

Burghausen - Essen 1:1 - Marek Krejčí za domácich absolvoval celých 90 minút a skóroval.

Kaiserslautern - Carl Zeiss Jena 0:0 - Balázs Borbély v drese Kaiserslauternu odohral celé stretnutie.

Fürth - Unterhaching 1:0 - Roland Števko (Fürth) nefiguroval na súpiske.

TALIANSKO

II. liga - 15. kolo:

Bologna - Lecce 3:1 - Martin Petráš (Lecce) odohral celý zápas.

Treviso - FC Janov 2:3 - Blažej Vaščák za Treviso hral do 76. min.

ANGLICKO

II. liga - 21. kolo:

Sunderland - Luton 2:1 - Stanislav Varga (Sunderland) odohral celé stretnutie.

ŠPANIELSKO

Vecindario - Malaga 1:1 - Marián Kelemen za domácich odchytal celý zápas.

ŠKÓTSKO

I. liga - 18. kolo:

Rangers - Hibernian 3:0 - Filip Šebo (Rangers) nastúpil v 76. min.

RAKÚSKO

I. liga - 21. kolo:

Austria - Salzburg 0:2 - Za Salzburg odohral Vladimír Janočko celý zápas.

Ried - Rapid 1:2 - Rastislav Michalík (Ried) nehral - Peter Hlinka a Jozef Valachovič (obaja Rapid) odohrali celé stretnutie.

TURECKO

I. liga - 17. kolo:

Denizlispor - Manisaspor 0:0 - Roman Kratochvíl za Denizlispor absolvoval celých 90 minút - Filip Hološko (Manisaspor) odohral celý zápas.

Genclerbirligi - Antalyaspor 1:0 - Pavol Straka za hostí odohral celý zápas.

GRÉCKO

I. liga - 14. kolo:

Kalamaria - Aris Solún 1:1 - Pavol Kováč stál počas celého zápasu v bránke domácich.

Ergotelis - Kerkyra 1:1 - Miroslav Barčík (Ergotelis) nehral.

Panionios - OFI Kréta 1:0 - Miroslav König a Mário Breška nehrali, Jozef Gáspár (všetci Panionios) nastúpil v 86. min.