Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

28. apríla 2012

Zubárka svojmu expriateľovi z pomsty vytrhala všetky zubyS bezzubým mužom sa následne rozišla priateľka, pre ktorú opustil pomstychtivú zubárku.Zdieľať
zuby Poľská zubárka svojmu bývalému priateľovi vytrhala všetky zuby po tom, ako ju opustil pre inú ženu. Tá sa následne rozišla s ním, keďže jej prekážalo, že je bezzubý. Tridsaťštyriročná Anna Mackowiak momentálne čelí žalobe zo strany poškodeného, 45-ročného Mareka Olszewskiho.

Olszewski do ambulancie prišiel s boľavým zubom len niekoľko dní po tom, ako sa s Mackowiak rozišiel. Ona mu podala veľké množstvo anestetík a pripravila ho o celý chrup. Následne mu obviazala hlavu a čeľuste, aby neotváral ústa a vyhlásila, že nastali komplikácie a mal by zájsť za špecialistom. "Chcela som byť profesionálna a zabudnúť na emócie. Ale keď som ho tam uvidela ležať, len som si pomyslela: 'Ten sviniar,'" uviedla zubárka, ktorá pracuje v meste Wroclaw.

Keď sa Olszewski po zákroku prebral, podľa jeho slov hneď tušil, že niečo nie je v poriadku, aj keď pred príchodom do ambulancie o profesionalite svojej expartnerky nepochyboval. "Keď som prišiel domov a pozrel som sa do zrkadla, nemohol som tomu uveriť. Tá mrcha mi vyprázdnila celé ústa. Nová priateľka ma opustila so slovami, že nemôže byť s bezzubým mužom. A teraz budem musieť minúť poriadne veľa peňazí na umelý chrup, " sťažoval sa. Ak Mackowiak uznajú vinnou pre zneužitie dôvery pacienta a svojej pozície lekárky, hrozia jej tri roky väzenia.

Informácie zverejnila webová stránka www.dailymail.co.uk.

(SITA)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pes Uggie z oscarového filmu The Artist vydá životopis
<< predchádzajúci článok
KFC zaplatí milióny dievčatku, ktoré z ich jedla ochrnulo

Zubárka svojmu expriateľovi z pomsty vytrhala všetky zuby - diskusné fórum čitateľov