Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

19. septembra 2023

Źilinka sa vyjadril k zásadnému rozhodnutiu. Bude kandidovať v prezidentských voľbách?Zásadné vyhlásenie generálneho prokurátora Maroša Žilinku sa netýka jeho možnej kandidatúry v nadchádzajúcich prezidentských voľbách. Ako napísal na ...Zdieľať
maros zilinka generalny prokurator 676x451 19.9.2023 (SITA.sk) - Zásadné vyhlásenie generálneho prokurátora Maroša Žilinku sa netýka jeho možnej kandidatúry v nadchádzajúcich prezidentských voľbách.


Ako napísal na sociálnej sieti, prezidentskú kandidatúru už v minulosti jasne odmietol. „Vzhľadom na šíriace sa špekulácie považujem za potrebné celkom jasne povedať, že moje osobné rozhodnutie, o ktorom som v pondelkom hovoril na tlačovom vyhlásení, sa netýka mojej možnej kandidatúry na post prezidenta SR,“ uviedol.

Generálny prokurátor v pondelok avizoval zásadné rozhodnutie, o ktorom bude verejnosť informovať v rozumnom a primeranom čase.

„Tieto udalosti, ktoré prežívame dlhodobo, tie útoky voči mojej osobe, prakticky denne, ma primali rozmýšľať aj o veciach, o ktorých by som inak ani neuvažoval za normálnych okolností. Vnútorné rozhodnutie som už prijal,“ povedal a dodal, že o tomto zámere už informoval aj svoju najbližšiu rodinu.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Źilinka sa vyjadril k zásadnému rozhodnutiu. Bude kandidovať v prezidentských voľbách? © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sociálna poisťovňa zaviedla novinku, pomôže nespokojným klientom
<< predchádzajúci článok
Na prípravu a priebeh predčasných parlamentných volieb na Slovnesku dohliadne misia OBSE