14. februára 2020

AC Miláno v prvom semifinále Coppa Italia neudržalo tesný náskok, za Juventus vyrovnal Ronaldo (video)

V úvodnom súboji semifinále talianskej futbalovej pohárovej súťaže Coppa Italia medzi AC Miláno a

cristiano ronaldo ac milano juventus coppa italia 676x450 14.2.2020 (Webnoviny.sk) - V úvodnom súboji semifinále talianskej futbalovej pohárovej súťaže Coppa Italia medzi AC Miláno a Juventusom Turín sa zrodila remíza 1:1.

Domáci "rossoneri" viedli od 61. minúty po presnom zásahu Anteho Rebiča, ale už o desať minút neskôr opustil ihrisko Theo Hernández po druhej žltej karte a Milánčana v oslabení neudržali tesný náskok.

O víťazstvo ich pripravil Cristiano Ronaldo premenenou penaltou v úvode nadstaveného času druhého dejstva. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Inter Miláno a SSC Neapol. Ich prvý vzájomný duel sa skončil lepšie pre hráčov spod Vezuvu, ktorí v stredu triumfovali 1:0.

Zdroj: Webnoviny.sk - AC Miláno v prvom semifinále Coppa Italia neudržalo tesný náskok, za Juventus vyrovnal Ronaldo (video) © SITA Všetky práva vyhradené.