Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Aké pánske bundy budú v tejto sezóne jeseň-zima trendy?Aj keď by sa mohlo zdať, že sa práve teraz nachádzame v posledných dňoch leta, pravdou je, že teploty už začínajú klesať.Zdieľať
Aké pánske bundy budú v tejto sezóne jeseň-zima trendy?

 

Než sa nazdáte, pocítite chlad vo vzduchu a budete siahať po bunde, ktorú si prehodíte k svojmu dokonale upravenému outfitu. Ale — akú bundu si vyberiete?     

 

 

Aj keď by sa mohlo zdať, že sa práve teraz nachádzame v posledných dňoch leta, pravdou je, že teploty už začínajú klesať. Než sa nazdáte, pocítite chlad vo vzduchu a budete siahať po bunde, ktorú si prehodíte k svojmu dokonale upravenému outfitu. Ale — akú bundu si vyberiete?

Trendy v bundách a kabátoch sa z roka na rok menia a ak sa budete držať aktuálnej módy, pravdepodobne budete musieť oživiť svoj šatník s možnosťami v nasledujúcich štýloch.

Šerpa bunda

Tkanina šerpov sa veľmi podobá vlnenému oblečeniu, ktoré vytvorili a nosili šerpovia z Nepálu, po ktorých je táto textília pomenovaná. Moderné šerpské oblečenie sa však najčastejšie vyrába z čistej bavlny alebo zo zmesi prírodných a syntetických vlákien, ako je polyester. Šerpa je ľahká a menej objemná ako porovnateľné izolačné materiály; navyše, šerpa odvádza vlhkosť, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou počas jesene, kedy môžu teploty neočakávane stúpať a klesať. Pretože nadýchané textúry sú veľmi in, môžete očakávať, že vaša šerpa bunda zostane v trende niekoľko nasledujúcich sezón.

Anorak 

Ďalšia bunda pochádzajúca z domorodého obyvateľstva, anorak je bunda s kapucňou, ktorú vytvorili a nosia arktické národy, aby poskytovali teplo a ochranu pred drsným zimným počasím. Bundy sú vždy najvrchnejším vrchným oblečením a mnohé siahajú nižšie ako typické pánske bundy, aby poskytovali extra krytie počas nepriaznivého počasia. Autentické bundy sú podšité kožušinou, ktorá zvyšuje izoláciu a mäkkosť, ale dnes nájdete bundu takmer z akéhokoľvek materiálu, najmä zo syntetických, sucho odvádzajúcich štýlov, ktoré sú ideálne pre zimné športy.

Ľahký Puffer

V posledných zimných obdobiach sú populárne extra veľké puffer bundy, ale tento rok zaznamenávajú zmenšenie. Objemnosť väčších puffer radikálne zvyšuje ich veľkosť, čo znamená, že musíte obetovať pohodlie alebo priestor v kufri, aby ste si na cesty vzali puffer bundy. Kvôli pohodliu sa móda uberá smerom k ľahším puffer bundám, ktoré ponúkajú rovnakú izoláciu, ale môžu sa pochváliť štíhlejším profilom pre ľahšie nosenie a prepravu.

Kabát na prácu

Kabáty na prácu sa prvýkrát objavili koncom devätnásteho storočia medzi fyzickými pracovníkmi vo Francúzsku, ktorí potrebovali funkčný kus vrchného odevu, ktorý by vydržal ťažké používanie. Tradične vyrobený z odolných tkanín, ako je plátno alebo kepr, má zvyčajne voľný strih a pokrytý veľkými, hlbokými vreckami na náradie a iné potreby. Kabát si dnes získava na popularite pre svoj voľnejší strih a jednoduchý dizajn, vďaka ktorému by sa mal v najbližších rokoch stať stálicou v pánskych šatníkoch. Ideálny kabát alebo bundu na zimu nájdete na tomto linku: https://answear.sk/k/on/oblecenie/bundy-a-kabaty.

Aké pánske bundy budú v tejto sezóne jeseň-zima trendy?

Bunda typu Bomber

Bomber bundy, ktoré sa nazývali letecké bundy, keď boli vyvinuté pre prvých svetových pilotov v prvej svetovej vojne, sú štýlovým základom šatníka moderného muža. Bomber bundy, ktoré sú kratšie ako väčšina pánskych vrchných odevov, sa zvyčajne zhromažďuje nad bokmi a obopína zápästia, aby udržal teplo. V súčasnosti prichádzajú bomber bundy zo všetkých materiálov. Sú najjednoduchšou vrstvou vrchnej bundy, ktoré ľahko zladíte s hocijakým svetrom, ktorý nájdete na tomto odkaze https://answear.sk/k/on/oblecenie/svetre a s jednoduchosťou zladíte s bomberou.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zákaz dúhových vlajok na štátnych budovách Gyimesimu neprešiel, u OĽaNO nenašiel podporu
<< predchádzajúci článok
Nepomôžu vám ani lietadlá Šáhid, už ste prehrali. Odkázal Zelenskyj ruským okupantom (video)