30. septembra 2018

Augsburg porazil Freiburg, víťazstvo ale bolo zatienené inou udalosťou

V zápase 6. kola nemeckej futbalovej bundesligy zvíťazil Eintracht Frankfurt nad Hannoverom 4:1. Kríza hostí tak pokračuje a po nedeľnom stretnutí spadli po štyroch prehrách ...

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Berlín 30. septembra (TASR) – V zápase 6. kola nemeckej futbalovej bundesligy zvíťazil Eintracht Frankfurt nad Hannoverom 4:1. Kríza hostí tak pokračuje a po nedeľnom stretnutí spadli po štyroch prehrách v sérii na posledné miesto tabuľky.

Stretnutie medzi Augsburgom a Freiburgom (4:1) poznačila smutná udalosť. V prvom polčase utrpel na tribúne zástavu srdca fanúšik domácich. Bližšie informácie o zdravotnom stave muža, ktorého okamžite previezli do nemocnice, nie sú v tejto chvíli známe. Oba tábory podporovali hráčov od 25. minúty už iba tlieskaním.