24hod.sk    Reality show    Big Brother

23. septembra 2005

Big Brother: sparťan Tkáč sa pýši plastikouMilan Ferčík má salmonelózu. A tak ho v súťaži Big Brother nahradil Richard Tkáč a nastúpil do tímu sparťanov.Zdieľať
  Richard je Bratislavčan, ale pred súťažou pracoval ako čašník v Anglicku. Je nefajčiar, má rád segedínsky guláš a neznáša vysávanie. Richard priznal, že často hreší a bez mobila nejde ani na krok. Hoci má len 26 rokov, už má za sebou plastickú operáciu.

Je rozhodnuté! Nakazeného Milana Ferčíka, ktorý má salmonelózu, nahradil v dome Big Brother Richard Tkáč, jeden z pripravených deviatich náhradníkov. Richard nastúpil do tímu sparťanov. Predtým absolvoval úspešne všetky výberové kolá Big Brother Súboj, psychologické texty i osemhodinovú zdravotnú prehliadku. Dostal sa do výberu 25 uchádzačov, z ktorých vybrali 16 súťažiacich a deviatich náhradníkov.
Richard je Bratislavčan, ale pred súťažou pracoval ako čašník v Anglicku. Nefajčí, obľubuje segedínsky guláš a neznáša vysávanie. Priznal, že často hreší a bez mobilu nejde ani na krok. Hoci má len 26 rokov, už má za sebou nielen skupinový sex, ale aj plastickú operáciu.
Nuž uvidíme, ako sa situácia v dome ďalej vyvinie, či k Rišovi nepribudnú ďalší noví obyvatelia. Lebo, vyzerá to tak, že medzi sparťanmi čosi neklape...Alena Horváthová-Čisáriková


   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/big-brother-spartan-tkac-sa-pysi-plastikou-cl1369.html