Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

28. júna 2022

Burrageová prerušila zápas na Wimbledone a balíčkom cukríkov ratovala podávača loptičiekBritská tenistka Jodie Anna Burrageová predviedla počas pondelňajšieho zápasu 1. kola dvojhry vo Wimbledone pohotovú reakciu. Všimla si, že jednému z podávačov loptičiek náhle prišlo nevoľno, a tak sama ...Zdieľať
britain_wimbledon_tennis_52625 2af26899e9b7422592969c045367eef3 676x456 28.6.2022 (Webnoviny.sk) - Britská tenistka Jodie Anna Burrageová predviedla počas pondelňajšieho zápasu 1. kola dvojhry vo Wimbledone pohotovú reakciu. Všimla si, že jednému z podávačov loptičiek náhle prišlo nevoľno, a tak sama prerušila zápas a pribehla mu na pomoc.


Chlapcovi okamžite doniesla vodu a výživový gél, ktorý mala so sebou. Neskôr jej niekto z hľadiska podal balíček s cukríkmi.

Len som sa snažila, aby si doplnil cukor. Gél nie je najchutnejší, ale keď si dal cukríky, začal sa cítiť lepšie. Dúfam, že je mu už dobre,“ uviedla 23-ročná hráčka, ktorá sa do hlavnej súťaže dostala vďaka voľnej karte od organizátorov.

Zápas bol prerušený približne na desať minút, kým chlapcovi nepomohli dostať sa mimo kurtu. Burrageová napokon stretnutie prehrala, keď favorizovanej Ukrajinke Lesii Curenkovej podľahla vo dvoch setoch 2:6, 3:6.

Len som zareagovala tak, ako si myslím, že by urobil ktokoľvek. Snažila som sa mu pomôcť, ako sa len dalo. Niekto z davu na mňa zakričal: ´Mám tu nejaké sladkosti, ak chceš´. A to pomohlo,“ skonštatovala Burrageová, ktorá vo Wimbledone štartovala i vlani a taktiež vypadla hneď v 1. kole.


Zdroj: Webnoviny.sk - Burrageová prerušila zápas na Wimbledone a balíčkom cukríkov ratovala podávača loptičiek © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia si pred začiatkom Tour de France posvietila na tím Bahrain Victorious, prehľadala domovy jazdcov a zamestnancov
<< predchádzajúci článok
Slovenkám zabezpečil triumf nad Američankami bronz, z MS v Kanade sa tak vrátia s medailami na krku (video)