01. augusta 2019

Atletico Madrid zdolalo Výber hviezd MLS, exportný gól Felixa

Snímka zo stretnutia: Atletico Madrid zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase v Orlande nad Výberom hviezd zámorskej Major League Soccer 3:0. Foto: TASR/AP
Orlando 1. augusta (TASR) - Futbalisti Atletica Madrid zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom zápase v Orlande nad Výberom hviezd zámorskej Major League Soccer 3:0. "Los Colchoneros" sa ujali vedenia v 43. minúte zásluhou Marcosa Lorrenteho.

V 85. minúte poistil náskok španielskeho vicemajstra exportným gólom portugalský tínedžer Joao Felix - letná posila z Benficy Lisabon. Skóre uzavrel v tretej minúte nadstaveného času Diego Costa.

WNBA: Indiana porazila Atlantu