Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

29. januára 2023

Čo si ako prvé všimne vaša návšteva? Na toto dávajte pozorKaždý dobrý hostiteľ nám dá určite za pravdu, že to najdôležitejšie pre neho je, aby sa jeho návšteva doma doma cítila príjemne a dobre.Zdieľať
Čo si ako prvé všimne vaša návšteva? Na toto dávajte pozor

A práve preto musíme mať doma pekne upratané, lenže sú isté zákutia, ktoré dojem uprataného domu kazia, aj keď my to ani nevnímame. Čo si teda naša návšteva pri vstupe všimne ako prvá?

Preplnený vešiak na bundy je takmer to prvé, čo návšteva uvidí, a určite to nerobí práve príjemný dojem, keď nemá ani miesto, kam si svoju bundu či kabát odložiť.

Veľa topánok prehodených na sebe mimo botníka, to tiež nevyzerá dobre.

Prehnuté poličky pod náporom rôznych kníh, u ktorých je jasné, že sa ich nikto dlho nedotkol, nieto z nich utrieť prach, bystrému oku návštevy tiež neujdú.

Neuprataná kuchynská linka je nočnou morou snáď každej návštevy. Je to známka toho, že si nedokážete svoj život usporiadať a nedokážete si ani tú prácu, linku upratať, aj keď viete, že k vám má niekto prísť.

Odpadkový kôš, ktorý je preplnený až sa nedá zatvoriť. Toto určite teda nie. A k tomu ešte ak z neho zapácha.

Do kúpelne vojde snáď každý váš hosť. Prvé čo si hosť všimne je pohádzaná kozmetika na umývadle a vani. A pokiaľ je na tom aj vrstva prachu, môžete si byť istý, že návšteva na to len tak nezabudne.

Do spálne obvykle návšteva nechodí, ale pokiaľ niekomu ukazujete  nový dom alebo byt, a svojich známych prevádzate po dome, mala by byť spálňa uprataná a posteľ ustlaná, a nemať na nej prehodené veci.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ružinov osadil prvé domčeky pre ježkov, inšpiroval sa v Košiciach
<< predchádzajúci článok
Patent legendárnej stavebnice Lego zaregistrovali pred 65 rokmi