Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. júla 2019

DALI SI DO NOSA: Opité dôchodkyne spôsobili dve dopravné nehodyBratislavskí policajti zaznamenali koncom uplynulého týždňa dve dopravné nehody. Pod obidve sa podpísalo požitie alkoholu a v obidvoch prípadoch figurovali dôchodkyne. TASR o ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR
Bratislava 22. júla (TASR) – Bratislavskí policajti zaznamenali koncom uplynulého týždňa dve dopravné nehody. Pod obidve sa podpísalo požitie alkoholu a v obidvoch prípadoch figurovali dôchodkyne. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.


Prvá nehoda sa stala popoludní na parkovisku na Šándorovej ulici, keď sa 67-ročná vodička nevenovala plne vedeniu vozidla a narazila do dvoch zaparkovaných vozidiel. Do tretieho vozidla narazila pri cúvaní. Polícia ju následne zastavila na Exnárovej ulici. Dychová skúška preukázala 1,69 promile, alkohol potvrdila aj opakovaná dychová skúška.

K druhej dopravnej nehode došlo v ten istý deň neskôr na Tomášikovej ulici. Pred križovatkou s Ružinovskou ulicou narazila 68-ročná vodička do vozidla stojaceho pred ňou. Dychovou skúškou bolo vodičke namerané 1,4 promile.

"V obidvoch prípadoch boli vodičky po vykonaní potrebných úkonov umiestnené v cele policajného zaistenia, a rovnako im bolo vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," doplnil Szeiff.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nové Zámky rekonštruujú ubytovňu pre sociálne slabých
<< predchádzajúci článok
E. Chmelár zakladá hnutie, názov musel upraviť na Socialisti.sk

DALI SI DO NOSA: Opité dôchodkyne spôsobili dve dopravné nehody - diskusné fórum čitateľov