Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. mája 2022

Deň detí sa po pandemickej pauze vracia aj do Bardejovských Kúpeľov


Tagy: Deň detí

Po trojročnej prestávke sa v Bardejovských Kúpeľoch opäť uskutoční oslava Dňa detí. Konať sa bude v nedeľu 29. mája ...Zdieľať
bardejov kupele 676x451 28.5.2022 (Webnoviny.sk) - Po trojročnej prestávke sa v Bardejovských Kúpeľoch opäť uskutoční oslava Dňa detí. Konať sa bude v nedeľu 29. mája od 14.00 do 17.00 hod. v areáli pred Kúpeľnou kolonádou. Podujatie bude za každého počasia a vstup bude zadarmo.


Ako informovala ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková, pre deti pripravili viacero rôznych detských atrakcií. Chýbať nebude modelovanie balónov, maľovanie na tvár, rozprávkoví maskoti, súťaže a ďalšie animačné aktivity.

Deti si môžu zaskákať aj v nafukovacom hrade. "Dňom detí tradične začíname sériu kultúrnych podujatí, ktoré sprevádzajú kúpeľnú sezónu. Deti majú naše kúpele veľmi radi. Obrovský areál im umožňuje vybehať sa a vyšantiť do sýtosti,“ uviedla Šatanková.

Kúpele počas letných mesiacov v rámci kultúrnych podujatí pripravujú aj promenádne koncerty, v júli sa uskutočnia Bardejovské kúpeľné dni s uličkou remesiel a predajnými stánkami. Na august pripravujú výstavu kvetov aj tradičné podujatia Alžbetínsky deň a Bardejovská heligónka. V septembri sa uskutoční podujatie Kúpeľná dychovka spojené s ochutnávkou pív a v prvý októbrový deň zavŕši kultúrny program Hornošarišský vínny festival.


Zdroj: Webnoviny.sk - Deň detí sa po pandemickej pauze vracia aj do Bardejovských Kúpeľov © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Deň detí
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovensko má nakúpiť 152 kusov bojových obrnených vozidiel zo Švédska
<< predchádzajúci článok
Dohodám s Ruskom sa nedá veriť, konštatuje poradca ukrajinského prezidenta