Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

12. septembra 2019

Dopravná nehoda v Prievidzi si vyžiadala zranenia dvoch chodcovZranenie dvoch ľudí si vo štvrtok dopoludnia vyžiadala dopravná nehoda na ulici T. Vansovej v blízkosti autobusovej stanice v Prievidzi. Pri zrážke dvoch ...Zdieľať
Dopravná nehoda v Prievidzi si vyžiadala zranenia dvoch chodcovIlustračné foto. Foto:T. Vansovej Prievidza
 
Prievidza 12. septembra (TASR) - Zranenie dvoch ľudí si vo štvrtok dopoludnia vyžiadala dopravná nehoda na ulici T. Vansovej v blízkosti autobusovej stanice v Prievidzi. Pri zrážke dvoch osobných áut a autobusu zasahovali štyria príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Prievidze. TASR o tom informoval hovorca hasičov v Trenčianskom kraji Marián Petrík.


Dopravná nehoda, ktorú hasičom nahlásili krátko pred 10:00, mala siedmich účastníkov, v autobuse sa v čase zrážky okrem vodiča nenachádzali cestujúci. "Účastníci vo vozidlách neutrpeli zranenia, ľahšie sa zranili dvaja chodci," priblížil Petrík.

Hasiči z Prievidze podľa neho poskytli zraneným osobám prvú pomoc a po príchode záchranárov na miesto im asistovali pri ich ošetrení. Následne vykonali na autách protipožiarne opatrenia. 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Globálny odbyt Škody Auto v auguste klesol pre nižší predaj v Číne
<< predchádzajúci článok
Náhodná ťažba v slovenských lesoch sa sprísni

Dopravná nehoda v Prievidzi si vyžiadala zranenia dvoch chodcov - diskusné fórum čitateľov