Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

19. októbra 2020

Drvivá väčšina tímu HK Nitra sa nakazila koronavírusom, do súťaže sa opäť zapojí po karanténeTestovanie na koronavírus s pribúdajúcimi dňami potvrdzujú v jednom extraligovom hokejovom klube za druhým. Už v piatok vedenie klubu HK Nitra ...Zdieľať
dsc_0682 676x488 19.10.2020 (Webnoviny.sk) - Testovanie na koronavírus s pribúdajúcimi dňami potvrdzujú v jednom extraligovom hokejovom klube za druhým. Už v piatok vedenie klubu HK Nitra informovalo o výskyte ochorenia COVID-19 vo svojich radoch, v pondelok prišla informácia o pozitívnom teste väčšiny kádra A-tímu.


"Dnešné pretestovanie A-tímu spôsobom PCR testov odhalilo, že drvivá väčšinu tímu HK Nitra je pozitívna na COVID-19. Na základe toho podstúpi tím povinnú karanténu, čo znamená, že hrať nebudeme minimálne najbližších 10 dní. Veríme, že po úspešnom zvládnutí tohto obdobia sa vrátime zdravší a lepší," informovalo vedenie tímu spod Zobora na oficiálnom klubovom webe.

Vedenie HK Nitra z preventívnych dôvod prerušilo tréningový proces všetkých mládežníckych tímov.

Koronavírus sa v predchádzajúcich týždňoch objavil aj u ďalších tímov najvyššej domácej hokejovej súťaže - v Nových Zámkoch, Liptovskom Mikuláši, maďarskom Miškovci, Košiciach, Michalovciach, Poprade, Slovane Bratislava aj Banskej Bystrici.

Niektoré z nich už majú za sebou karanténu a začali s prípravou a niektoré už aj odohrali súťažné súboje.


Zdroj: Webnoviny.sk - Drvivá väčšina tímu HK Nitra sa nakazila koronavírusom, do súťaže sa opäť zapojí po karanténe © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Alaphilippe vrazil v plnej rýchlosti do motorky, rozhodca sa stal terčom posmechu aj vyhrážok
<< predchádzajúci článok
Testovanie na Giro d’Italia je ako na Divokom západe, vraví Saganov šéf

Drvivá väčšina tímu HK Nitra sa nakazila koronavírusom, do súťaže sa opäť zapojí po karanténe - diskusné fórum čitateľov