24hod.sk    Zo zahraničia

22. januára 2020

Dvaja Nemci dostali doživotie za vraždu mladej Poľky, túžili vidieť niekoho zomrieťSúd v Berlíne uznal v stredu dvoch Nemcov vinnými z vraždy 25-ročnej Poľky. Informovala o tom nemecká tlačová agentúra dpa. Súd podľa jej údajov dospel k záveru, že obvinení "chceli vidieť, aké to ...Zdieľať
gettyimages 827092426 676x328 22.1.2020 (Webnoviny.sk) - Súd v Berlíne uznal v stredu dvoch Nemcov vinnými z vraždy 25-ročnej Poľky. Informovala o tom nemecká tlačová agentúra dpa. Súd podľa jej údajov dospel k záveru, že obvinení "chceli vidieť, aké to je, keď niekto zomrie". Muži vo veku 30 a 40 rokov strávia zvyšok života za mrežami.


Ženu našli s fatálnymi strelnými zraneniami na príjazdovej ceste v Berlíne v decembri 2018. Mužov, ktorých mená súd nezverejnil, zatkli nasledujúci mesiac. Počas procesu podozriví vypovedali proti sebe navzájom a tvrdili, že boli v čase vraždy opití. Obhajoba pre nich žiadala nižšie tresty.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dvaja Nemci dostali doživotie za vraždu mladej Poľky, túžili vidieť niekoho zomrieť © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

Prečítajte si tiež


https://www.24hod.sk/dvaja-nemci-dostali-dozivotie-za-vrazdu-mladej-polky-tuzili-vidiet-niekoho-zomriet-cl731750.html