Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. apríla 2021

Hľadaný Ružomberčan bol päť rokov na úteku, po návrate domov ho prezradila karanténaPäť rokov pátrala polícia po Viktorovi z Ružomberka, ktorý sa vyhýbal nástupu do väzenia po tom, čo ho odsúdili za krádež. Ako informovala polícia na sociálnej sieti, odsúdený muž ...Zdieľať
gettyimages 953669186 676x380 8.4.2021 (Webnoviny.sk) - Päť rokov pátrala polícia po Viktorovi z Ružomberka, ktorý sa vyhýbal nástupu do väzenia po tom, čo ho odsúdili za krádež.


Ako informovala polícia na sociálnej sieti, odsúdený muž spravodlivosti neunikol a prezradilo ho poctivé dodržiavanie karantény v aktuálnej pandemickej situácii.

Polícia pátrala po Viktorovi od roku 2016, vtedy 25-ročný muž zámerne nepreberal zásielky a jeho následné kroky viedli do zahraničia. Po piatich rokoch sa rozhodol vrátiť domov a dobrovoľne sa zaregistroval do domácej karantény.

„Policajti pravidelne kontrolujú dodržiavanie domácej karantény osôb, ktoré prišli zo zahraničia. O to väčšie bolo ich prekvapenie, keď zistili, že do domácej karantény na určitej adrese v Ružomberku sa prihlásil roky hľadaný Viktor, kde ho pri osobnej návšteve aj našli. Viktor bol ešte v ten istý deň eskortovaný do väzenia," uviedla k prípadu polícia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hľadaný Ružomberčan bol päť rokov na úteku, po návrate domov ho prezradila karanténa © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prezident Zelenskij vycestoval do oblasti konfliktu na východe Ukrajiny (video)
<< predchádzajúci článok
Základné ľudské práva Rómov sú na Slovensku často porušované, uviedla ombudsmanka Patakyová

Hľadaný Ružomberčan bol päť rokov na úteku, po návrate domov ho prezradila karanténa - diskusné fórum čitateľov