Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

16. mája 2018

Hokejový útočník Patrik Koyš bude opäť pôsobiť v PopradeNa archívnej snímke uprostred Patrik Koys (Slovensko), vľavo Martin Schumming a vpravo David Kickert (Rakúsko) v medzištátnom prípravnom hokejovom zápase.Zdieľať
Na archívnej snímke uprostred Patrik Koys (Slovensko), vľavo Martin Schumming a vpravo David Kickert (Rakúsko) v medzištátnom prípravnom hokejovom zápase. Foto: TASR/Martin Baumann
Poprad 16. mája (TASR) - Kariéra slovenského hokejového útočníka Patrika Koyša bude pokračovať v HK Poprad. S vedením klubu sa dohodol na kontrakte pre sezónu 2018/2019. Klub predstavil novú posilu na oficiálnej stránke.


Koyš už v Poprade pôsobil v ročníku 2015/2016, za "kamzíkov" vtedy odohral celkovo 26 zápasov s bilanciou 7 gólov a 8 asistencií. V sezóne 2017/2018 bol kmeňovým hráčom HC Košice, časť ročníka strávil na hosťovaní v Liptovskom Mikuláši.

"Bola to veľká výzva pre mňa stať sa členom kádra Košíc, keďže ide o veľký a známy klub. Príprava bola veľmi dobrá aj z mojej strany aj celkovo. Prišiel však nešťastný okamih 5 minút pred koncom posledného prípravného zápasu. Na dva mesiace som sa zranil a s takým zdravotným problémom sa hrá vždy ťažko, nieto ešte v Košiciach. Aby toho nebolo málo, zranil som sa na šesť týždňov aj na Liptove," uviedol Koyš pre hkpoprad.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V. Bottas v F1 najrýchlejší v poslednom dni testovania v Katalánsku
<< predchádzajúci článok
M. Farfan je najväčšou hviezdou v nominácii Peru na MS vo futbale

Hokejový útočník Patrik Koyš bude opäť pôsobiť v Poprade - diskusné fórum čitateľov