Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. februára 2023

Krajniak: Predčasné voľby mohli byť skôr, avšak najhoršie by bolo, keby boli v riadnom termínePredčasné voľby mohli byť skôr, avšak najhoršie by bolo, keby boli v riadnom termíne vo februári 2024. V diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy to povedal poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny ...Zdieľať
img_8711 676x451 4.2.2023 (Webnoviny.sk) - Predčasné voľby mohli byť skôr, avšak najhoršie by bolo, keby boli v riadnom termíne vo februári 2024. V diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy to povedal poverený minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak.


Jemu i hnutiu Sme rodina na súčasnej politickej situácii najväčšmi vadia cirkus, hádky i hlúposti, ktoré niektorí ľudia presadzujú. Sme rodina hlasovalo za každý navrhnutý termín predčasných volieb, no dostatočný počet hlasov dostal 30. september.

Krajniak si tiež myslí, že ich hnutie sa po páde vlády správalo normálne. Slovensko podľa neho sa potrebuje vrátiť k normálnym pomerom.


Zdroj: Webnoviny.sk - Krajniak: Predčasné voľby mohli byť skôr, avšak najhoršie by bolo, keby boli v riadnom termíne © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
POD TATRAMI SA ZRAZILO 30 ÁUT: Diaľnicu uzavreli
<< predchádzajúci článok
Brusel chce bojovať proti mrzačeniu ženských pohlavných orgánov, podľa odhadov žije v EÚ s jeho následkami 600-tisíc žien