Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

30. novembra 2022

List, ktorý vybuchol na ukrajinskom veľvyslanectve v Madride, bol adresovaný veľvyslancovi


Tagy: Výbuch

Obálka, ktorá explodovala na ukrajinskom veľvyslanectve v Madride, bola adresovaná veľvyslancovi Serhijovi Pohorelcevovi. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na vyhlásenie španielskeho ...Zdieľať
spain_ukraine_embassy_blast_07244 cbe5cbf4df444a5d97051b692ce6fd90 676x451 30.11.2022 (Webnoviny.sk) - Obálka, ktorá explodovala na ukrajinskom veľvyslanectve v Madride, bola adresovaná veľvyslancovi Serhijovi Pohorelcevovi. Informuje o tom spravodajský portál CNN s odvolaním sa na vyhlásenie španielskeho ministerstva zahraničia.


Španielsky minister zahraničia José Manuel Albares uviedol, že po incidente hovoril s veľvyslancom. Šéf španielskej diplomacie, ktorý je v Rumunsku, vyjadril jeho podporu a solidaritu.

Jedna osoba pri manipulácii s listom utrpela ľahké zranenia. Podľa vyhlásenia ministerstva to bol ukrajinský zamestnanec.


Zdroj: Webnoviny.sk - List, ktorý vybuchol na ukrajinskom veľvyslanectve v Madride, bol adresovaný veľvyslancovi © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Výbuch
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nemecká vláda chce uvoľniť pravidlá vstupu do krajiny pre kvalifikovaných pracovníkov zo zahraničia
<< predchádzajúci článok
Švédsko a Fínsko musia podniknúť ďalšie kroky pre schválenie členstva v NATO, zatiaľ nenastal vývoj v niektorých otázkach