19. novembra 2019

ME 2020: Slováci vedú nad Azerbajdžanom po góle Boženíka

Na snímke vstrede hráč Slovenska Róbert Boženík strieľa úvodný gól v zápase 10. kola skupiny E kvalifikácie EURO 2020 Slovensko - Azerbajdžan v Trnave 19. novembra 2019. FOTO TASR - Michal Svítok Foto: TASR
Trnava 19. novembra (TASR) - Slovenskí futbalisti viedli po prvom polčase utorňajšieho záverečného kvalifikačného zápasu EURO 2020 nad Azerbajdžanom 1:0. Na trnavskom ŠAM otvoril skóre v 19. minúte útočník Róbert Boženík po prihrávke od kapitána Mareka Hamšíka.

E-skupina, 10. kolo kvalifikácie EURO 2020:

Slovensko - Azerbajdžan 1:0 po 1.polčase

Gól: 19. Boženík, ŽK: Israfilov, J. Husejnov (obaja Azer.), rozhodovali: Bojko - Volodin, Šlončak (všetci Ukr.)

Slovensko: Dúbravka - Pekarík, Gyömbér, Škriniar, Hancko - Lobotka, Kucka - Bero, Hamšík, Haraslín - Boženík
Azerbajdžan: Balejev - A. Husejnov, Mustafadze, B. Husejnov, Krivocjuk - Garajev, Israfilov - Isgandarli, J. Husejnov, Rahimov - Šejdajev