Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. októbra 2021

Mestský úrad v Levoči už reguluje osobné návštevy, okres bude zaradený medzi čierneVstup do budovy Mestského úradu v Levoči je už regulovaný. Dôvodom je nepriaznivý vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pre ktorý bude Levočský okres od pondelka 25. októbra zaradený medzi ...Zdieľať
gettyimages 1220760434 676x449 22.10.2021 (Webnoviny.sk) - Vstup do budovy Mestského úradu v Levoči je už regulovaný. Dôvodom je nepriaznivý vývoj pandémie ochorenia COVID-19, pre ktorý bude Levočský okres od pondelka 25. októbra zaradený medzi čierne.


Mesto preto svojich obyvateľov aj celú verejnosť žiada, aby v súvislosti s rizikom šírenia nákazy obmedzili osobné návštevy úradu len na prípady, ktoré nie je možné vybaviť prostredníctvom elektronických služieb, emailom, telefonicky alebo poštou a ktoré neznesú odklad. Upozornila na to samospráva na svojej internetovej stránke.

Pri osobnej návšteve úradu sa musia návštevníci preukázať plným zaočkovaním proti ochoreniu COVID-19 alebo negatívnym výsledkom antigénového testu na prítomnosť tohto ochorenia, ktorý nesmie byť starší ako 24 hodín. Nové pravidlá vstupu do budovy platia až do odvolania.

Mesto už v úvode tohto týždňa z rovnakého dôvodu informovalo o zrušení plánovaného slávnostného zasadnutia mestského zastupiteľstva aj udeľovania verejných uznaní, ktoré sa malo konať 17. decembra.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mestský úrad v Levoči už reguluje osobné návštevy, okres bude zaradený medzi čierne © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico berie Krajniaka na zodpovednosť za rozkrádanie štátnych peňazí, Smer chce ministra práce odvolať
<< predchádzajúci článok
Poľskí baníci sa zišli pred sídlom Súdneho dvora Európskej únie, protestovali proti uzavretiu bane Turów

Mestský úrad v Levoči už reguluje osobné návštevy, okres bude zaradený medzi čierne - diskusné fórum čitateľov