Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júla 2022

Mladí podvodníci zverejnili falošný inzerát, od muža vylákali stovky eur za nový mobilZ trestného činu podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva obvinila polícia 18-ročného mladíka a 19-ročnú slečnu, momentálne žijúcich v Pezinku. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňaZdieľať
gettyimages 1303145712 676x455 4.7.2022 (Webnoviny.sk) - Z trestného činu podvodu spáchaného formou spolupáchateľstva obvinila polícia 18-ročného mladíka a 19-ročnú slečnu, momentálne žijúcich v Pezinku. Ako informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, koncom minulého roka za účelom vylákania peňazí podali prostredníctvom sociálnej siete inzerát, v ktorom ponúkali na predaj nový mobilný telefón za 400 eur, ktorý ale fyzicky nemali.


Na inzerát zareagoval 22-ročný muž, ktorý požadovanú kúpnu cenu zaslal formou bankového prevodu na účet predávajúcich. „Napriek tomu, že prevod bol zrealizovaný, predávajúci tvrdili, že im peniaze stále nedošli. Kupujúcemu doposiaľ nevrátili ani peniaze, ani mu nedodali mobil,“ skonštatovala Ligdayová. Obvinení sú stíhaní na slobode.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mladí podvodníci zverejnili falošný inzerát, od muža vylákali stovky eur za nový mobil © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podnikateľom ubudnú ďalšie povinnosti, prezidentka Čaputová podpísala Kilečko 2
<< predchádzajúci článok
Súd bude opäť rozhodovať o „fekálnom fantómovi“ Mackovi, bol porušený zákon v neprospech obžalovaného