31. decembra 2010

Mourinho osobnosťou roka podľa Gazzetta dello Sport

Tréner futbalistov Realu Madrid José Mourinho sa stal mužom roka vo svete športu podľa prestížneho talianskeho denníka ...

bez nazvu Tréner španielskeho futbalového veľkoklubu Real Madrid José MourinhoFoto: SITA/APMILÁNO 31. decembra (WEBNOVINY) - Tréner futbalistov Realu Madrid José Mourinho sa stal mužom roka vo svete športu podľa prestížneho talianskeho denníka La Gazzetta dello Sport. Ocenenie získal predovšetkým za svoje pôsobenie v Interi Miláno, s ktorým vyhral Ligu majstrov, taliansky titul i pohár. Na 2. mieste skončil v tradičnej ankete španielsky tenista Rafael Nadal, tretia priečka patrila novému majstrovi sveta vo formule 1 Sebastianovi Vettelovi z Nemecka. Prvýkrát v 32-ročnej histórii ankety získal ocenenie tréner.